Do 600 zł premii za aktywne korzystanie z eKonta w mBanku

1

Nie tak dawno mogliśmy skorzystać z promocji mBanku i zdobyć 300 zł moneyback za aktywne korzystanie z eKonta. Raptem parę dni temu ruszyła kolejna promocja związana z rachunkiem w mBanku. Warunki promocji są zbliżone do innych edycji. Obecnie można zdobyć nawet 600 zł zwrotu środków za transakcje.

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja mBanku jest skierowana do nowych klientów. Regulamin za nowego klienta uznaje:

osobę, która począwszy od 01.01.2016 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:

1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub

2) rachunku oszczędnościowegoo numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli spełniamy warunki regulaminu, to możemy złożyć wniosek o rachunek w mBanku –  przechodząc na tę stronęa następnie zawrzeć umowę. Należy wyrobić również kartę debetową. Do promocji można przystąpić do 31 lipca 2017 r.

Jak zyskać 600 zł premii?

mBank zwraca nam 4% wartości transakcji kartą oraz/lub BLIK-iem. Moneyback będzie wypłacany na rachunek eKonto co miesiąc. Miesięcznie można zdobyć maks. 100 zł. Zwroty za transakcje możemy zgarniać przez 6 miesięcy. Maksymalnie do zdobycia jest 600 zł. Zwrot środków będzie wypłacany w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniliśmy warunki otrzymania zwrotu.

mBank wymaga od nas spełnienia jeszcze trzech warunków. W ciągu miesiąca należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK-iem na min. 250 zł. Poza tym, każdy uczestnik promocji musi zapewnić miesięcznie wpływy na min. 1000 zł. Ostatnim warunkiem jest zalogowanie się do bankowości mobilnej przynajmniej raz w ciągu miesiąca.

Charakterystyka eKonta w mBanku

eKonto Standard to całkiem niezłe konto. Może okazać się bezpłatne, jeśli będziemy aktywnie z niego korzystać. Standardowa opłata za korzystanie z karty wynosi 4 zł. Z karty będziemy mogli korzystać bezpłatnie, jeśli wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu miesiąca. Darmowe wypłaty z bankomatów są możliwe w sieciach mBanku, BZ WBK, Euronetu i Planet Cashu – pod warunkiem, że kwota wypłaty wyniesie min. 100 zł (inaczej zapłacimy 1,3 zł). Bezpłatne wypłaty umożliwia za to aplikacja BLIK. Za wypłaty w pozostałych bankomatach zapłacimy 7 zł.

24 miesiące niezmienności opłat i prowizji

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku rachunku firmowego, mBank gwarantuje, że przez 2 lata od podpisania umowy, opłaty i prowizje związane z korzystaniem z konta nie ulegną zmianie. Nie zmienią się prowizje za wypłaty z bankomatów. Nie zostanie wprowadzona opłata za prowadzenie konta, ani za przelewy internetowe w złotych na rachunki zewnętrzne. Bank jednak nie gwarantuje niezmienności opłaty za korzystanie z karty.

Pod tym linkiem znajduje się regulamin nowej promocji “Lepiej z eKontem”

Tutaj złożysz wniosek o eKonto i będziesz miał szansę na zgarnięcie do 600 zł premii

1 komentarz

  1. Szału nie ma. Żeby otrzymać 100 zł trzeba wydać 2500 zł. Czyli… za 500 zł wydane kartą otrzymamy 20 zł, dla porównania w T-Mobile UB za wydane 500 zł otrzymamy 25 zł.