Do 400 zł premii za założenie i korzystanie z konta Citi Priority w Citibanku

1

Citibank już wcześniej oferował swoje konto bankowe Citi Priority w promocji. Jakiś czas temu ruszyła kolejna edycja promocji związana z rachunkiem osobistym w Citi. Teraz do zdobycia jest 100 zł na start oraz 300 zł jako zwroty od transakcji kartą.

Dla kogo?

Promocyjna oferta jest skierowana do nowych klientów, którzy nie posiadali konta osobistego lub oszczędnościowego po 30 czerwca 2016 r. Promocja nie wyklucza posiadaczy kart kredytowych w Citibanku.

Na wstępie, należy zarejestrować się w promocji – za pomocą strony znajdującej się pod tym linkiem – a następnie złożyć wniosek o konto osobiste Citi Priority. Czas na złożenie wniosku mamy do 31 października 2017 r. Po złożeniu wniosku należy w ciągu miesiąca zawrzeć umowę o konto i aktywować je.

Premia na start za wpływy na konto

Podstawową premię otrzymamy za zapewnienie środków na koncie w odpowiedniej wysokości. Może to być miesięczny wpływ w min. kwocie 5 tys. zł oraz posiadanie produktu kredytowego. Drugi sposób to zagwarantowanie średniomiesięcznego salda na kwotę min. 30 tys. zł. W zamian za spełnienie jednego z powyższych warunków (bardziej opłacalny wariant 1.) otrzymamy 100 zł premii.

Moneyback za płatności kartą

Za dokonywanie płatności kartą możemy otrzymywać 6% zwrotu od wartości transakcji. Miesięcznie może to być kwota nie większa niż 50 zł. Premię możemy otrzymywać przez 6 miesięcy – co daje łączny, maksymalny zwrot w wysokości 300 zł. Minimalna kwota ją musimy wydać w ciągu miesiąca, aby w ogóle otrzymać 6% zwrotu – to 50 zł. Zwroty będą naliczane od pierwszego pełnego miesiąca od otworzenia konta. Środki będą wypłacane do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu od spełnienia warunków.

Z promocji można skorzystać do końca października bieżącego roku.

Charakterystyka konta Citi Priority

Rachunek w Citibanku – Citi Priority to konto dla osób zamożnych. Wskazuje na to sam fakt utrzymania średniomiesięcznego salda lub zapewnienia wpływów miesięcznych na kwotę 5 tys. zł. Standardowa opłata za konto wynosi 30 zł miesięcznie. Opłaty unikniemy spełniając warunki promocji opisane wyżej (saldo lub wpływy). Posiadanie i korzystanie z karty debetowej jest bezpłatne.

Tutaj założysz Konto Citi Priority i weźmiesz udział w promocji