Do 350 zł premii za założenie Konta 360° w Banku Millennium

0

Bank Millennium od dawna promuje swoich nowych klientów, którzy otworzą Konto 360º. Tym razem bonusy jakie możemy otrzymać są nieco bardziej złożone. W zamian za założenie rachunku osobistego w Millennium możemy zgarnąć premie pieniężne oraz bon do sklepów Rossmann. Możemy zostać także wynagrodzeni za polecanie kont w Millennium.

W akcji promocyjnej związanej z kontem 360° mogą wziąć udział nowy klienci, którzy są w ten sposób zdefiniowani przez regulamin:

[osoby, które] nie mają zawartej żadnej umowy z Bankiem i nie są lub nie były uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku po 01.04.2015 r., jako posiadacz, współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie są i nie były w danym czasie użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid;

Z promocji wykluczone są osoby, które posiadały jakikolwiek produkt w Millennium od 1 kwietnia 2015 r.

Jeśli spełniamy powyższy punkt regulaminu, to możemy przystąpić do promocji i złożyć wniosek o konto. Na wstępie należy zarejestrować się na specjalnej stronie promocji – pod tym adresem. Przy okazji należy zaznaczyć odpowiednie zgody (m.in. na przetwarzanie danych osobowych przez Agora S.A., która jest współorganizatorem promocji). Dalej cały proces przebiega standardowo. Po zarejestrowaniu się otrzymamy wiadomość na podany przez nas adres mailowy, w którym będzie znajdował się link do wniosku o Konto 360°.

Czas na rejestrację w promocji mamy do 31 sierpnia 2017 r. Z kolei umowę należy zawrzeć do 4 września 2017 r. Możemy to zrobić za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku.

150 zł za aktywne korzystanie z konta

Nagrody, jakie możemy otrzymać za otworzenie i korzystanie z konta 360°, to 50 zł premii pieniężnej oraz bon o wartości 100 zł do wydania w drogeriach Rossmann. Aby otrzymać wymienione nagrody, musimy spełnić dwa warunki w dwóch kolejnych miesiącach – czyli we wrześniu i październiku. Pierwszym warunkiem jest zapewnienie wypływów na koncie na kwotę min. 1000 zł. Drugim warunkiem jest wykonanie przynajmniej jeden płatności bezgotówkowej – kartą lub BLIKiem. Tak jak wspomniałem, należy oba wymagania spełnić w dwóch następnych miesiącach od zawarcia umowy o konto. Premia 50 zł powinna pojawić się na naszym Koncie 360° najpóźniej do 15 grudnia 2017 r. Bon na 100 zł do Rossmanna zostanie przesłany pocztą na adres podany przy uzupełnianiu danych na stronie promocji (co będziemy musieli zrobić do 20 listopada 2017 r. i o czym zostaniemy poinformowani mailowo).

Premie za polecanie konta

Kolejnym sposobem na zdobycie premii jest polecanie Konta 360º znajomym. Jeśli ktoś z naszego polecenia (specjalnie wygenerowanego przez nas kodu promocyjnego) założy rachunek w Banku Millennium, w zamian otrzymamy 50 zł premii. Dodatkowo, osoba polecana musi spełnić warunki promocji, które zostały opisane wyżej (wpływy + transakcja bezgotówkowa). Maksymalnie możemy zgarnąć do 200 zł premii – co oznacza, że konto możemy polecić maks. 4 osobom.

Regulamin promocji znajduje się tutaj.

Co oferuje Konto 360°?

Korzystanie z Konta 360° kosztuje 4,99 zł miesięcznie. Jednak spełnienie warunków promocji sprawi, że rachunek stanie się całkowicie darmowy. Za prowadzenie konta, korzystanie z karty i wypłaty z bankomatów nic nie zapłacimy. Z kolei zakładając Konto 360° Student do uniknięcia opłat wystarczy wykonanie jednej transakcji kartą w ciągu miesiąca na dowolną kwotę.

Warto dodać, że Millennium oferuje niezłe warunki na rachunku oszczędnościowym. Konto Oszczędnościowe Profit gwarantuje 2,5 proc. w skali roku. Oprocentowanie obowiązuje do kwoty 100 tys. zł. Konto można założyć tutaj za pomocą tego linku.

Kliknij tutaj i weź udział w promocji Banku Millennium, w której do zdobycia jest do 350 zł premii

Komentowanie zamknięte do odwołania