Do 300 zł premii za transakcje mobilne od BGŻ BNP Paribas oraz 100 zł za płatności na stacjach benzynowych

1

BGŻ BNP Paribas przyzwyczaił nas do oferowania swojego rachunku osobistego w ramach promocji. Do tej pory można było otrzymywać zwrot za transakcje bezgotówkowe kartą – zdobywając przy tym nawet 300 zł premii. Konto Optymalne od BGŻ BNP dodatkowo umożliwiało zdobycie dodatkowych bonów, premii i bonusów. Obecnie, nowi klienci otwierający rachunek osobisty mogą liczyć na 300 zł premii za transakcje mobilne.

Promocja jest skierowana do osób, które nie posiadały Konta Optymalnego, Maksymalnego lub Premium w BGŻ BNP w ciągu 36 miesięcy przed dniem złożenia wniosku.

Spełniając powyższy warunek, możemy złożyć wniosek za pomocą tego linku.

Jak zdobywać premie za transakcje?

Za każdą transakcję mobilną bank wypłaci nam 1 zł. Za transakcje mobilne uznaje się płatności: MasterPass, Android Pay i aplikacją GOmobile. Co do transakcji GOmobile są ograniczenia:

„transakcja bezgotówkowa obciążająca Konto Posiadacza, za wyjątkiem płatności poprzez system BLIK i założenia lokaty, realizowana poprzez aplikację o nazwie GOmobile instalowaną na Urządzeniach Mobilnych.”

Aplikacją można wykonywać przelewy na inne rachunki i takie transakcje będą uznawane, jednak też z pewnymi ograniczeniami:

„W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych
na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję.”

Minimalna wartość transakcji musi wynieść 1 zł

Miesięczna premia w ramach jednego konta może wynieść maksymalnie 25 zł. Premią można otrzymywać przez 12 miesięcy, co łącznie daje 300 zł. Zwrot za transakcje są wypłacane do 8. dnia kolejnego miesiąca. Do promocji BGŻ BNP można przystąpić do 29 grudnia 2017 r.

Dodatkowa promocja – 100 zł za 5 płatności na stacjach benzynowych

Dla zupełnie nowych klientów bank zorganizował inną promocję. Oprócz 300 zł w postaci moneyback, można zgarnąć 100 zł za płatności na stacjach benzynowych. Warunkiem przystąpienia do promocji jest brak rachunku w BGŻ BNP Paribas – także przed połączeniem się BGŻ z BNP Paribas.

Jeśli jesteście taką osobą, to w pierwszej kolejności należy zarejestrować się na stronie promocji – pod tym adresem. Przy okazji trzeba wyrazić wszystkie wymagane zgody – w tym na przekazanie tajemnicy bankowej współorganizatorowi promocji (serwisowi money.pl). Po rejestracji, na podanego maila powinien przyjść link, za pomocą którego zostaniemy przeniesieni do strony z wnioskiem o Konto Optymalne. Termin składania wniosków upływa 22 grudnia 2017 r. Umowę o konto należy podpisać do 12 stycznia 2018 r.

Tutaj trzeba wspomnieć, że liczba wniosków przeznaczony do promocji jest ograniczona i wynosi 1000 sztuk.

Premię 100 zł otrzymamy za wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą na stacjach benzynowych. Transakcje należy wykonać w okresie styczeń – marzec 2018. W promocji uznawane są transakcje o kodach MCC: 5541, 5542, 5983. Są to kody oznaczające płatności na stacji, jednak nie rozróżnia się, czy zakupy obejmowały paliwo.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymamy do 18 kwietnia 2018 r. informację o przyznaniu premii. Do 26 kwietnia uczestnicy promocji będą musieli zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane. 100 zł zostanie wypłacone na rachunek w BGŻ BNP do 30 kwietnia 2018 r.

Tutaj zarejestrujecie się na stronie promocji

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Konto Optymalne to w tej chwili chyba najlepszy rachunek osobisty na rynku. Jest praktycznie darmowy. Prowadzenie konta, posiadanie i korzystanie z karty oraz wykonywanie przelewów jest bezpłatne. Wypłaty z bankomatów BGŻ BNP oraz Planet Cash także jest darmowe. Zapłacić możemy za wypłaty z innych urządzeń – np. bankomatów Euronetu. Koszt to 5 zł za jedną wypłatę.