Do 300 zł premii dla starych klientów ING i do 1100 zł dla nowych

0

ING Bank Śląski wciąż oferuje swój rachunek osobisty na promocyjnych warunkach. Nowi klienci za założenie konta w ING mogą zdobyć 100 zł premii na start. Teraz w innej promocji – dla obecnych klientów – możemy zgarnąć 100 zł premii za regularne przelewanie pensji oraz 100 zł premii za skorzystanie z oferty funduszów inwestycyjnych. Zyskać możemy również na wyższym oprocentowaniu na rachunku oszczędnościowym.

Promocja dotycząca otrzymania premii za założenie rachunku osobistego – moje ING – w której możemy zdobyć 100 zł premii – została szczegółowo opisana tutaj. Na samym końcu, przynajmniej pobieżnie, przypomnę na czym polega promocja dla nowych klientów.

Nowa promocja dla obecnych klientów

Posiadacze konta osobistego w ING, aby skorzystać z promocji, muszą wypełnić formularz w bankowości internetowej. Takowy powinien pojawić się w wiadomościach w moim ING – jednak nie u wszystkich – zależy kiedy otwieraliśmy konto w ING.  Czas na skorzystanie z promocji mamy do 31 lipca 2017 r.

Warunkiem otrzymania premii jest zagwarantowanie wpływów wynagrodzenia na min. 1 tys. zł w okresie od 27 czerwca do 30 września. Regulamin wskazuje, że wpływy mają pojawić w dwóch kolejnych miesiącach po podpisaniu umowy. W regulaminie nie ma zdefiniowanego pojęcia pensji. Uznawane będą wpływy z rachunku zewnętrznego.

Za co otrzymamy 100 zł premii?

Premia zostanie przyznana, jeśli utrzymamy konto osobiste do 10 listopada i Otwarte Konto Oszczędnościowe do 10 października. Warunkiem, jest posiadanie obu produktów 25 czerwca br. Oznacza to, że klienci którzy otworzyli rachunek w ostatnich dwóch tygodniach nie będą mogli przystąpić do promocji.

Wypłata 100 zł premii nastąpi do 20 października 2017 r – oczywiści po spełnieniu wcześniej wymienionych warunków (wykazanie wpływów i utrzymanie kont).

Drugim bonusem jaki otrzymamy będzie podwyższone oprocentowanie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać do kwoty 10 tys. zł w okresie od 10 października do 10 stycznia 2018 r.

Tutaj zamieszczam regulamin promocji “Benefity za pensje” dla obecnych klientów

100 zł za regularne inwestowanie

W opisywanej promocji możemy zgarnąć kolejne 100 zł premii za inwestowanie w fundusze inwestycyjne. Warunkiem otrzymania premii jest złożeni dyspozycji regularnego inwestowanie w fundusze (DRI).

Podobnie jak we wcześniejszym punkcie, tak i tutaj, wynagrodzone zostaną osoby, które nie miały 25 czerwca złożonej dyspozycji DRI. Domyślnie można stwierdzić, że z tej części promocji mogą skorzystać także nowi klienci ING, którzy teraz zakładają rachunki w ING. Uczestnicy poprzedniej edycji związanej z regularnym inwestowaniem, nie będą mogli skorzystać z aktualnej promocji.

Dodatkowe warunki to:

  • wyrażenie odpowiednich zgód,
  • wypełnienie ankiety inwestycyjnej do sprofilowania klienta pod względem awersji do ryzyka,
  • złożenie dyspozycji odbioru potwierdzeń drogą elektroniczną.

Dyspozycję DRI należy złożyć do 30 września 2017 r. Premia powinniśmy otrzymać do 20 października.

Regulamin tej części promocji dostępny tu.

Należy dodać, że łącznie w aktualnej promocji dla obecnych klientów jest do zdobycia 300 zł premii. Oprócz bonusów za wykazanie wpływów i złożenie dyspozycji DRI, kolejne 100 zł otrzymamy decydując się na pożyczkę lub inny produktów kredytowy. Jednak tej części promocji nie będę opisywał, gdyż i tak wiąże się poniesieniem kosztów. Gdy ktoś był  zainteresowany – warunki przyznania premii za zaciągniecie pożyczki sprawdzić tutaj.

100 zł na start za założenie konta

Wciąż trwa bardzo dobrze znana naszym czytelnikom promocja związana z premią za otworzenie rachunku w ING. Promocja jest skierowana do nowych klientów:

“[osoba, która] od 1 października 2015 r. do 18 kwietnia 2017 r. nie posiadała lub nie współposiadała w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student…”

Czas na złożenie wniosku i otworzenie rachunku osobistego mamy do 31 lipca 2017 r.

Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 1000 zł. Taki obrót musimy zrobić do 31 października 2017 r. Uwzględniane będą także płatności BLIK-iem. Do 15 listopada musimy być ciągle posiadaczami konta w ING.

Regulamin promocja dla nowych klientów znajduje się tutaj.

Warto wspomnieć jeszcze o programie poleceń, który umożliwia zdobycie nawet 1000 zł premii. Wystarczy skutecznie polecać konto w ING. Szczegóły akcji zostały opisane tutaj – podobnie zresztą jak warunki, na jakich oferowane jest konto osobiste w ING.

Tutaj założysz konto bankowe w ING Banku Śląski i weźmiesz udział w promocjach

 

Komentowanie zamknięte do odwołania