Do 250 zł premii od Crédit Agricole za założenie rachunku mobilnego 1 Konto dla młodych

0

Studenci ruszyli na uczelnie i Credit Agricole ruszył z promocją skierowaną do osób, które nie ukończyły 27. roku życia. Warunki konieczne do spełnienia są mało wymagające. Za to bonus jaki możemy otrzymać – nawet do 250 zł – bardzo zachęcający.

Dla uczestników promocji obowiązuje okres karencji. Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, jednak ich definicja jest mało rygorystyczna.

“Uczestnikiem Promocji nie może być osoba fizyczna, która w okresie do 90 dni przed datą rozpoczęcia Promocji była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy konta wspólnego, prowadzonego w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy“.

Oznacz to, że jeśli byliśmy klientami Credit Agricole, ale miało to miejsce np. 6 miesięcy temu to spokojnie możemy wziąć udział w promocji.

Dodatkowym wymogiem jest spełnienie kryterium wieku, o czym wspomniałem we wstępie.

Aby wziąć udział w promocji musimy podpisać umowę o konto z bankiem w terminie 1 październik – 31 grudzień 2016 r. Otwierając konto musimy także złożyć wniosek o kartę debetową oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych. Przy tym musimy podać nr telefonu kontaktowego oraz adres e-mail. Wniosek o konto możemy złożyć pod tym adresem http://www.credit-agricole.pl/1Konto.

Za co możemy otrzymać premie?

Pierwsza premia – 50 zł – możemy otrzymać za założenie konta i zapewnienie wpływów na rachunek w wysokości co najmniej 500 zł. Mamy na to czas do końca kolejnego miesiąca od założenia konta (zakładamy rachunek w październiku, do końca listopada musimy zagwarantować wpływy, premię otrzymamy do końca grudnia w takim przypadku).

Poza pojedynczą premią za samo założenie konta i zapewnienie wpływów, możemy cyklicznie otrzymywać 20 zł bonusu. Wystarczy, oprócz zagwarantowania środków na rachunku na min. 500 zł, aktywnie korzystać z aplikacji mobilnej CA24 Mobile i wykonać w ciągu miesiąca 3 przelewy w sumie na kwotę przynajmniej 10 zł. Środki muszą być przelane na różne rachunki, z zaznaczeniem, że właściciele tych rachunków nie biorą udziału w promocji. Premie możemy otrzymywać przez 10 miesięcy, co łącznie daje kwotę 200 zł.

Charakterystyka rachunku 1 Konto

Rachunek 1 Konto jest darmowe w prowadzeniu. Opłatę poniesiemy za korzystanie z karty debetowe – miesięcznie 2,90 zł. Opłata jest banalnie prosta do ominięcia, ponieważ wystarczy wykonać transakcje kartą na min. 1 zł w ciągu miesiąca. Środki możemy wypłacać za darmo z bankomatów BZ WBK i Euronet. Wypłaty z pozostałych bankomatów to koszt 5 zł.

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Tutaj link do strony promocji.

 

Komentowanie zamknięte do odwołania