Do 150 zł premii za założenie rachunku dla dziecka do 18. roku życia w BGŻ BNP Paribas

0

Większość z was pewnie kojarzy rachunek osobisty oferowany przez BGŻ BNP – Konto Optymalne. W ostatnim czasie było oferowane w ramach wielu promocji. Bank tym razem zdecydował się zaoferować w promocji Konto Optymalne w wersji dla dzieci – czyli Konto Maksymalne dla osób w wieku od 13 do 18 lat.

Warunki promocji

„Wynagrodzeniem”, za założenie Konta Maksymalnego dla dzieci, jest comiesięczne kieszonkowe wynoszące 25 zł. W sumie do zgarnięcia jest 150 zł przez cały okres promocji.

Konto Maksymalne jest skierowane do młodych osób – w tym przypadku – do osób, które nie mogą samodzielnie prowadzić rachunku bankowego. Dlatego też osoba dorosła musi być współwłaścicielem konta otwieranego w BGŻ BNP.

Aby skorzystać z promocji, wystarcz złożyć wniosek do 31 października. Można to zrobić w jednym z oddziałów BGŻ BNP Paribas. Przy tym warto zauważyć, że nie jest wymagany status nowego klienta. Bank będzie wymagał od nas wyrażenia odpowiednich zgód, co w dłuższym okresie może okazać się uciążliwe (telefony marketingowców).

Do zdobycia comiesięcznego kieszonkowego wymagane jest spełnienie jednego warunku. Mianowicie, nasza pociecha musi wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą. Za spełnienie tego warunku w danym miesiącu, na konto dziecka wpłynie 25 zł. Premie pieniężne można otrzymywać przez 6 miesięcy. Wypłata premii będzie następować do 10. dnia kolejnego miesiąca.

Konto Maksymalne – co oferuje nam BGŻ BNP?

Rachunek dla dzieci – Konto Maksymalne jest bezwarunkowo bezpłatne. Konto nic nie kosztuje, obojętnie czy nasze dziecko aktywnie korzysta z rachunku czy też nie. Korzystanie z karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów również są bezpłatne.

Tutaj zamieszczam regulamin promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania