Darmowy rachunek osobisty, konto oszczędnościowe na 2,55 proc. i lokata na 3 proc. w nowej promocji Deutsche Banku

0

Deutsche Bank nie jest zbyt aktywnym graczem na rynku promocji bankowych. Do tej pory mogliśmy skorzystać z jednej atrakcyjnej oferty – promocyjnej lokaty dla beneficjentów programu 500+. Teraz otwierając konto osobiste dbNET Premium – dodatkowo możemy również założyć lokatę na 3 proc. w skali roku oraz konto oszczędnościowe na 2,55 proc. Sam rachunek osobisty jest bezpłatny.

Nowa promocja Deutsche Banku umożliwia założenie lokaty bankowej na 3 proc. w skali roku na okres 12 miesięcy. Maksymalny depozyt może wynieść nawet 100 tys. zł. Minimalnie wpłacimy 20 tys. zł. Jedna osoba może założyć co najwyżej 5 lokat – jednak na łączną kwotę nie większą niż 100 tys. zł. Z promocyjnej oferty można skorzystać w ciągu 30 dni od założenia rachunku dbNET Premium.

To jednak nie wszystko, bo bank posiada niezmiennie w swojej ofercie konto oszczędnościowe na 2,55 proc. Oprocentowanie jest gwarantowane przez pierwsze 4 miesiące od otworzenia rachunku. Maksymalne saldo dla jakiego obowiązuje oprocentowanie to 100 tys. zł. Jeśli przekroczymy tę kwotę, oprocentowanie rachunku oszczędnościowego spadnie do 1,05%. Także środki na rachunku bieżącym są oprocentowane na 1,3 proc. do końca 2018 roku.

Z promocji może skorzystać osoba, która spełnia jeden z następujących warunków:

  • nie posiada zawartej Umowy z Bankiem, albo
  • posiada indywidualnie zawartą Umowę z Bankiem i wnioskuje o otwarcie Konta dbNET PREMIUM razem z inną osobą lub osobami, albo<
  • razem z inną osobą lub osobami posiada zawartą Umowę z Bankiem i wnioskuje o otwarcie Konta dbNET PREMIUM indywidualnie lub z osobą lub osobami innymi niż te, razem z którymi posiada zawartą umowę z Bankiem

Wniosek o konto możemy złożyć tutaj

W ramach promocji otrzymuje również zapewnienie braku opłat za korzystanie z konta do końca 2017 r. Później będziemy mogli być zwolnieni z opłat, jeśli miesięcznie zapewnimy wpływy na min. kwotę 5 tys. zł. Regulamin tak definiuje wymagane wpływy na konto:

Regularne wpływy – suma miesięcznych wpływów bezgotówkowych powiększających saldo środków pieniężnych na Koncie dbNET PREMIUM. Do Regularnych wpływów nie wlicza się transakcji pomiędzy rachunkami należącymi do tego samego Uczestnika.

Z opłat w przyszłym roku możemy być także zwolnieni, jeśli suma naszych aktywów w Deutsche Banku wyniesie 50 tys. zł. Ten warunek należy spełnić po 1 stycznia 2018 r.

Niespełnienie jednego z dwóch powyższych warunków oznaczać będzie pobieranie opłaty za korzystanie z konta w wysokości 20 zł miesięcznie. Opłata zaczęłaby być pobierana od początku 2018 roku. Do konta dołączana jest karta debetowa, które jest bezpłatna i umożliwia darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Tutaj zamieszczam regulamin do promocji dbNET Premium

Klikając tutaj będziesz mógł otworzyć rachunek osobisty, konto oszczędnościowe i lokatę bankową w Deutsche Banku

Komentowanie zamknięte do odwołania