Darmowy pakiet Office 365 za otworzenie rachunku mBiznes w mBanku

0

Ostatnio konto firmowe w mBanku jest oferowane w przynajmniej trzech promocjach. Najnowszą jest promocja, w której możemy zdobyć zwrot środków za zakup pakietu Office 365. Wystarczy założyć konto mBiznes Standard i spełnić kilka prostych warunków.

Nowa promocja od mBanku trwa do 30 czerwca br. i jest przeznaczona dla nowych klientów. Okres karencji wynosi 2 lata – co oznacza, że mogą w niej wziąć udział osoby, które przez ostatnie 24 miesiące liczone od 20 kwietnia 2017 r. nie posiadały żadnego rachunku firmowego w mBanku.

Jeśli nie ogranicza nas regulamin, możemy otworzyć konto mBiznes Standard przechodząc na stronę za pomocą tego linku. Po zawarciu umowy powinniśmy otrzymać kod pozwalający na zakup pakietu Office za 199 zł netto. Partnerem całej akcji jest sklep sklep.centrumxp.pl i to tam będziemy mogli wykorzystać kod promocyjny na Office.

Dodatkowe warunki otrzymania pakietu Office

Gdy już otrzymamy kod promocyjny, jak już wcześniej wspomniałem, będziemy mogli go wykorzystać na stronie partnerasklep.centrumxp.pl. Czas na aktywowanie usług Microsoft Office 365 mamy przez 30 dni od zawarcia umowy. Następnie w ciągu trzech miesięcy od założenia konta, będziemy zobowiązani do wykonania przelewów na rzecz ZUS na min. kwotę 250 zł. Składkę należy opłacić za pomocą naszego nowego konta w mBanku. Zwrot otrzymamy w dwóch transzach. Pierwsze 100 zł otrzymamy za pierwszą opłatę składki ZUS. Drugą premię – 99 zł zgarniemy po drugiej płatności na rzecz ZUS. W sumie przez 3 miesiące możemy zdobyć 199 zł. Premia będzie wypłacona do końca kolejnego miesiąca od spełnienia warunków.

mBiznes bez opłat przez 24 miesiące

Bank gwarantuje nam zwolnienie ze wszystkich opłat związanych z rachunkiem firmowym przez okres 2 lat. Oznacza to:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za internetowe przelewy krajowe w PLN (Elixir),
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów: Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A.,
  • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach mBanku i Euronet,
  • 0 zł za pierwszą kartę debetową wydaną do konta.

Standardowa opłata za prowadzenie konta to 9 zł miesięcznie. Z kolei bez promocji, za korzystanie z karty zapłacimy 5 zł miesięcznie – chyba że wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na min. 500 zł. Jednak biorąc udział w aktualnej promocji, możemy ominąć wszystkie najważniejsze opłaty.

Komentowanie zamknięte do odwołania