Darmowy karnet na siłownie przez pół roku w promocji BGŻ BNP Paribas

0

Wystartowała trzecia edycja promocji BGŻ BNP Paribas związanej z karnetami OK System. Nowi klienci, którzy założą Konto Optymalne w BGŻ BNP otrzymają karnet do obiektów oferujących usługi związane z sportem i rekreacją. Do wyboru są siłownie, kluby fitness, baseny, a także szkoły nauki jazdy itp. Karnet jest ważny przez 6 miesięcy. Wartość takiego pakietu to ok. 378 zł.

OK System to firma specjalizująca się w sprzedaży usług w zakresie sportu, rekreacji, rozrywki oraz poprawy zdrowia i urody. OK System oferuje swoim klientom MULTIKARNETY OK. Są to abonamenty pozwalające na korzystanie z usług świadczonych przez swoich partnerów.

W III edycji promocji BGŻ BNP możemy zdobyć MULITKARNET OK na 6 miesięcy. Promocja jest skierowana do nowych klientów, którzy nie posiadali konta osobistego w BGŻ BNP Paribas przez ostatnie 24 miesiące. Liczą się także konta w BGŻ i BNP Paribas przed fuzją. Z promocji nie są wykluczeni klienci BGŻ Optima.

Pod tym linkiem można zarejestrować się w promocji i złożyć wniosek o Konto Optymalne. Podczas rejestracji należy zaznaczyć wymagane zgody. Termin rejestracji mija 15 lipca 2018 r. W promocji można złożyć 1500 wniosków o konto. Jeśli zostanie osiągnięty limit, promocja zostanie zakończona przed czasem.

Po rejestracji na stronie promocji należy złożyć wniosek o Konto Optymalne razem z kartą debetową. Zrobimy to za pomocą dedykowanego linku wygenerowanego po rejestracji i przesłanego na adres mailowy. Umowę o konto należy zawrzeć do 31 lipca 2018 r.

Karnety do obiektów sportowych przez 6 miesięcy

W promocji można zdobyć 6 miesięcznych karnetów do obiektów współpracujących z OK System. Wartość jednego karnetu to 63 zł. Karnet umożliwia korzystanie z wybranych obiektów 2 razy w tygodniu. Karnet zostanie przyznany za podpisanie umowy o Konto Optymalne w BGŻ BNP.

Dodatkowo należy w sierpniu 2018 r. (i w kolejnych miesiącach):

  • Zapewnić wpływów na konto na min. 1000 zł miesięcznie
  • Wykonać transakcji bezgotówkowych kartą na min. 200 zł w ciągu miesiąca
  • Wykonać co najmniej 1 przelewu za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile

Pierwszy karnet ważny w październiku 2018 r. otrzymamy do 20 września 2018 r. przez wiadomość SMS. Aby wykorzystać karnet, należy założyć konto w OK System. Będzie trzeba to zrobić do 29 września 2018 r. 

Kolejne karnety zdobędziemy za spełnienie tych samych warunków – czyli wpływy na koncie, wykonanie transakcji i płatność mobilna. Jeśli spełnimy te warunki, karnet zostanie wysłany w postaci kodu do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Tutaj można przejrzeć listę obiektów, z których skorzystamy w ramach karnetu OK System.

Pod tym adresem znajdziecie regulamin promocji

Co oferuje nowe Konto Optymalne od BGŻ BNP Paribas?

Konto Optymalne jest podstawowym rachunkiem osobistym BGŻ BNP. To bardzo dobre konto, które jest tanie i praktyczne. Przede wszystkim nie wiąże się z ponoszeniem wysokich kosztów i – co zostało opisane powyżej – przynosi dodatkowe korzyści.

  • Otworzenie i prowadzenie konta – 0 zł
  • Wydanie i korzystanie z karty debetowej – 0 zł
  • Przelewy internetowe i za pomocą aplikacji mobilnej – 0 zł
  • Wypłata środków z bankomatów – 0 zł w bankomatach BGŻ BNP i Planet Cash; inaczej 5 zł

Konto Optymalne w promocji założysz przechodząc pod ten link

Komentowanie zamknięte do odwołania