Dwa darmowe bilety do Cinema City w zamian za założenie Lokaty Happy na 4 proc. w skali roku

0

Idea Bank oferuje obecnie najlepszą lokatę dla nowych klientów. W naszym rankingu zajmuje pierwsze miejsce. Nie dość, że gwarantuje 4% w skali roku, to nie wymaga zakładania konta bankowego. Teraz Idea Bank do Lokaty Happy dorzuca dwa bilety do kina. Kto jeszcze nie miał lokaty w Idea Banku, może dziś dodatkowo zyskać ok. 60 zł – bo tyle mniej więcej kosztują dwa bilety na seans w Cinema City.

Charakterystyka Lokaty Happy

Lokata Happy to depozyt oprocentowany na 4% w skali roku. Lokata jest otwierana na okres 3 miesięcy. Można ją zerwać przed czasem, jednak oznaczać to będzie utratę odsetek. Kapitalizacja odsetek odbywa się na koniec trwania okresy umownego. Lokatę można założyć przez Internet, nie wychodząc z domu – za pomocą tego wniosku. Lokata nie wymaga zakładania konta.

Należy zaznaczyć, że lokata jest automatycznie odnawiana po zakończeniu jej trwania i nie można tego nigdzie zmienić przed założeniem depozytu. Gdy otworzy się kolejna lokata, a nie będziemy chcieli jej utrzymać, wystarczy ją zerwać.

Warunki promocji

Warunki promocji są bardzo proste. Wymogiem jest status nowego klienta. Wykluczone są osoby, które kiedykolwiek posiadały jakikolwiek produkt finansowy w Idea Banku. Po prostu nasze dane nie mogą znajdować się w bazie Idea Banku. I tutaj uwaga – wykluczone są również osoby, które były klientami Lion’s Banku.

Drugim warunkiem jest utrzymanie lokaty do końca miesiąca kalendarzowego, w którym wpłacono oszczędności na lokatę.  Zakładając teraz lokatę należy utrzymać ją do końca 30 czerwca. Od złożenia wniosku do wpłaty kapitału mamy 5 dni. Warto też dodać, że podczas składania wniosku, należy podać poprawnie swój nr telefonu, gdyż kody zamienne na bilety otrzymamy za pomocą SMS-a. SMS powinien przyjść do nas w ciągu 5 dni od dnia, w którym bank zweryfikuje spełnienie warunków promocji.

Otrzymane kody możemy wymienić na dwa pojedyncze bilety w Cinema City. Bilety przysługują na dowolny seans w 2D. Kodów nie będziemy mogli wymienić na pokazy specjalne, pokazy w salach VIP i maratony filmowe. Wykluczone są również seanse w kinach IMAX. Kody są ważne do 30 listopada 2017 r.

Pod tym linkiem znajdziecie regulamin promocji

Tutaj założysz Lokatę Happy i otrzymasz dwa bilety na dowolny seans w Cinema City

Komentowanie zamknięte do odwołania