CompanyNet – czyli nowy serwis bankowości internetowej mBanku dla klientów biznesowych

0

To już pewne! 24 kwietnia wystartował nowy serwis bankowości internetowej mBanku przeznaczony dla klientów biznesowych – CompanyNet. Wprowadzono technologię, która umożliwia dostosowanie się do wielkości ekranu urządzania mobilnego. Udostępniono także nową aplikację dla klientów prowadzących własną działalność gospodarczą.

Od 24 kwietnia biznesowi klienci mBanku mogą zalogować się do nowego systemy bankowości – CompanyNet. System powstał zupełnie od nowa. Wprowadzono responsywność strony – czyli technologii umożliwiającej dostosowanie się strony internetowej do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana. Pod tym względem mBank jedną z pierwszych instytucji finansowych w naszym kraju, która udostępniła w RWD dla klientów firmowych. Akurat w przypadku serwisu mBanku zastosowano odmianę technologii RWD – AWD (Adaptive Web Design) – czyli automatyczne dopasowanie się do rodzaju wyświetlacza.

Serwis transakcyjny można spersonalizować. Dzięki nowej stronie będziemy mogli dostosować serwis do naszych potrzeb. Każdy klient ma możliwość zmiany wyglądu pulpitu, uporządkowanie skrótów i usunięcie wybranych sekcji. Nowy system transakcyjny mBanku dla klientów biznesowych przypomina serwis przeznaczony dla klientów detalicznych.

Razem z nowym serwis udostępniono także aplikację mobilną. Nowa aplikacja dla klientów biznesowych już trafiała do sklepu Google’a i App Store.

Tutaj założysz konto firmowe w mBanku

Komentowanie zamknięte do odwołania