Bony o wartości 50 zł i 100 zł do Empiku za transakcje kartą mobilną ING

0

ING Bank Śląski oferuje jeden z lepszych rachunków osobistych na rynku. Z podstawowych zalet konta należy wymienić bardzo dobrą aplikację mobilną, intuicyjny system bankowości internetowej oraz łatwy dostęp do produktów inwestycyjnych. W nowej promocji, w zamian za aktywne korzystanie z karty mobilnej od MasterCard możemy zgarnąć bon o wartości 50 zł lub 100 zł do wykorzystania w sklepach Empiku. Dodatkowo, osoby które nie posiadają rachunku w ING mogą skorzystać z wciąż trwającej z promocji i otrzymać 100 zł na start.

Promocja, w której do zgarnięcia mamy bony na zakupy w Empiku wymaga wyrobienia karty mobilnej MasterCard. Karta mobilna działa podobnie jak Android Pay. Karta będzie znajdować się na naszym telefonie i będzie funkcjonować jak wirtualny portfel. Za pomocą karty mobilnej będziemy mogli płacić zbliżeniowo za pomocą naszego smartfona.

Warunkiem otrzymania bonu jest wykonanie min. 3 transakcji kartą od MasterCard na dowolne kwoty oraz odpowiedzenie na pytanie konkursowe.

Jeśli nie posiadamy karty mobilnej, wystarczy zawnioskować o nią – pod warunkiem, że jesteśmy klientami ING. Zrobimy to za pomocą aplikacji mobilnej. Korzystanie z karty mobilnej jest bezpłatne do końca 2017 roku.

Osoby, które nie posiadają jeszcze rachunku w ING – mogą zawnioskować o niego za pomocą tego formularzu. Przy spełnieniu prostych warunków otrzymamy 100 zł premii na start.

Szczegóły warunków

Aby otrzymać bon na zakupy do Empiku, należy wykonać od 3 do 5 transakcji mobilnych. Kwota transakcji nie ma znaczenia. Drugim warunkiem jest odpowiedzenie na pytanie, które brzmi następująco: jak płatności Mastercard w telefonie ułatwiły Ci życie?

Co dalej? Cała promocja jest podzielona 6 etapów, które trwają tydzień. W każdym tygodniu możemy zgarnąć voucher na zakupy w Empiku. Do udziału w konkursie wymagane jest posiadanie konta na stronie mastercardwtelefonie.pl. Tam w każdym tygodniu będziemy musieli zgłosić transakcje i odpowiedzieć na pytanie. Pula voucherów na tydzień to 1120 bonów o wartości 50 zł i 185 bonów o wartości 100 zł. Obecnie licznik pokazuje, że zostało jeszcze ponad 7 tys. bonów.

Nagrody będą przyznawane przez komisję. Głównymi kryteriami będą oryginalność i kreatywność zgłaszanych odpowiedzi. Bony będzie można wykorzystać do końca 2017 r.

Promocja kończy się 20 sierpnia 2017 r.

Polecam sprawdzić regulamin promocji pod tym linkiem.

Tutaj założysz konto ING i zgarniesz premię 100 zł

Komentowanie zamknięte do odwołania