Bony na 200 zł do wydania na wakacje.pl i 300 zł premii za skorzystanie z Konta Optymalnego w BGŻ BNP

0

BGŻ BNP dalej intensywnie promuje swój nowy rachunek – Konto Optymalne. Standardowe warunki oferowane w ramach konta umożliwiają zdobywanie 2 proc. moneyback – co przez cały okres promocji pozwala otrzymać do 300 zł zwrotu. Poza tym w ostatnich promocjach mogliśmy zdobyć 100 zł premii w postaci pieniężnej lub bonu. Tym razem do zgarnięcia są bony o wartości 200 zł do wydania na serwisie wakacje.pl

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

W promocji mogą wziąć osoby, które nie posiadają ważnej umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz od 6 miesięcy od dnia złożenia wniosku nie były posiadaczami/współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Uwaga – jeśli jesteście klientami BGŻ Optima, nic nie stoi na przeszkodzie w udziale w promocji BGŻ BNP.

Warunki promocji

Na wstępie należy zarejestrować się na stronie promocji wchodząc w ten link, złożyć wniosek o Konto Optymalne i zawrzeć umowę o rachunek.

Czas na rejestrację i wysłanie wniosku mamy do 31 sierpnia 2017 r. Umowę musimy podpisać do 17 września 2017 r.

UWAGA! Liczba wniosków, które można wysłać w promocji wynosi 1000. Po osiągnięciu tego limitu kampania zostanie wstrzymana.

W promocji do zdobycia są cztery bony o wartości 50 zł. Bony są przyznawane w dwóch turach. Pierwszy bon o wartości 50 zł otrzymamy, jeśli zawrzemy umowę o konto. Bon zostanie wysłany w postaci kodu SMSem do 3 października 2017 r.

Pozostałe 3 bony po 50 zł, otrzymamy po spełnieniu warunków promocji dotyczących aktywnego korzystania z rachunku. Uczestnicy promocji muszą zapewnić we wrześniu wpływy na konto na kwotę min. 1000 zł oraz wykonać, także we wrześniu, transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł. Jeśli spełnimy powyższe warunki, bony otrzymamy SMSem do 18 października 2017 r.

Bony są ważne do 30 czerwca 2018 r.

Pod tym linkiem znajdziecie regulamin promocji

Tutaj można zarejestrować się w promocji i wysłać wniosek o Konto Optymalne

Zwrot środków przy korzystaniu z Konta Optymalnego – do 300 zł premii

Nowi klienci, którzy będą korzystać z Konta Optymalnego, będą mogli otrzymywać zwroty środków za transakcje kartą.

Moneyback w przypadku konta od BGŻ BNP wynosi 2 proc. wartości transakcji kartą płatniczą. Miesięcznie do zdobycia jest maksymalnie 25 zł. Zwroty będą przyznawane przez 12 miesięcy od zawarcia umowy. Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca po miesiącu wykonania płatności. Łącznie w ciągu trwania promocji możemy zdobyć nawet 300 zł moneybacku.

A co do samego konta, to jest to bardzo dobry rachunek, nie wiążący się z ponoszeniem wysokich kosztów za podstawowe usługi. Jedyną opłatą jaką możemy ponieść to wypłaty z bankomatów innych niż BGŻ BNP i PlanetCash – 5 zł z jednorazową wypłatę.

Więcej na temat tej promocji i Konta Optymalnego pisałem tutaj.

Komentowanie zamknięte do odwołania