Bonus 100 zł od Credit Agricole w promocji “Przenieś konto”

0

Moi czytelnicy mieli już do czynienia z promocją Credit Agricole – w której zachęcano do przeniesienie konta z innego banku. W zamian za to, w poprzedniej promocji, można było otrzymać nawet 350 zł premii. Tym razem za przeniesienie konta do Credit Agircole możemy zgarnąć “tylko” 100 zł. Nowa promocja ruszyła na początku listopada.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja Credit Agricole jest skierowana do nowych klientów. Za nowych klientów uważa się osoby, które w okresie roku przed datą założenia rachunku nie był posiadaczem lub współposiadaczem konta indywidualnego w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.

Regulamin tak definiuje uczestników promocji:

„Z Oferty może skorzystać także Klient, który będąc Posiadaczem konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy konta wspólnego, prowadzonego w Pakiecie Depozytowym złoży dyspozycję zmiany pakietu tego konta na jeden ze wskazanych (…). Z Oferty nie może skorzystać Klient, który w okresie do 1 roku przed datą otwarcia Konta była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez Bank w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.”

Jak wziąć udział w promocji i zgarnąć 100 zł premii?

Z promocji możemy skorzystać tylko odwiedzając oddział Credit Agricole. Tam, musimy złożyć wniosek o jeden z rachunków wraz z ustaleniem pełnomocnictwa dla banku (do wyboru mamy 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM). Dzięki pełnomocnictwu Credit Agicole będzie mógł zamknąć nasze konto w innym banku. Promocja wyklucza możliwość złożenia wniosku przez Internet.

Składając wniosek o konto będziemy musieli wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Ostatnim wymaganiem jest zapewnienie stałych wpływów na konto w wysokości 1500 zł w ciągu miesiąca. Do tego jest potrzebne podpisanie „Zlecenia przekazywania środków”. Dzięki temu, bank wyśle deklarację do naszego pracodawcy, jednak regulamin nie zawiera punktu, w którym jasno określa, że wpływy na rachunek muszą być naszym wynagrodzeniem.

Bonus w postaci 100 zł premii otrzymamy, jeśli przez trzy kolejne miesiące zapewnimy wpływy na kwotę min. 1500 zł. Miesiące będą liczone od momentu podpisania umowy. Premię otrzymamy w kolejnym miesiącu od spełnienia warunków promocji. Promocja trwa do odwołania przez organizatora.

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj w regulaminie.

Charakterystyka rachunku 1 Konto

Rachunek 1 Konto jest darmowe w prowadzeniu. Opłatę poniesiemy za korzystanie z karty debetowe – miesięcznie 2,90 zł. Opłata jest banalnie prosta do ominięcia, ponieważ wystarczy wykonać transakcje kartą na min. 1 zł w ciągu miesiąca. Środki możemy wypłacać za darmo z bankomatów BZ WBK i Euronet. Wypłaty z pozostałych bankomatów to koszt 5 zł.

 

Komentowanie zamknięte do odwołania