Bon SODEXO o wartości 100 zł za założenie Konta Internetowego w Alior Banku

1

Alior Bank do tej pory nie oferował zbyt wielu promocji zawiązanych z rachunkiem osobistym. Obecnie, osoby otwierające Konto Internetowe mogą otrzymać 100 zł w postaci bonu SODEXO. Wystarczy otworzyć wskazany rachunek w Aliorze i spełnić kilka prostych warunków.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest skierowana do nowych klientów Alior Banku. W przypadku tej promocji chodzi o takie osoby, które:

od dnia 01.01.2017 do dnia złożenia wniosku (…) nie będę posiadaczami/ współposiadaczami rachunku oszczędnościowo–rozliczeniowego w Banku, z wyłączeniem Karty Kibica, Karty Rejestracyjnej i Konta Technicznego.

Z promocji nie są wykluczeni posiadacze rachunku w Kantorze Walutowym – który ostatnio został opisany tutaj w kontekście innej promocji. Warto też pomyśleć o połączeniu obydwu promocji.

Czas na przystąpienie do promocji mamy do 25 sierpnia 2017 r. Wystarczy złożyć wniosek o konto osobiste – np. za pomocą tego linku. Nie jest przy tym wymagana rejestracja na specjalnej stronie promocji.

Bon o wartości 100 zł za transakcje

Aby otrzymać bon SODEXO o wartości 100 zł, wystarczy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 500 zł. Należy to zrobić w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych. Według regulaminu, czas na spełnienie tego warunku mamy przez 3 miesiące kalendarzowe licząc od miesiąca podpisania umowy.

Uwagę należy zwrócić na to, że nie wszystkie transakcje kartą będą uznawane. Według regulaminu, nie będą uwzględniane transakcje o następujących kodach MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatności zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe;
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 9406, określający Totalizator Sportowy,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne;
  • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Spełniając warunki promocji – czytaj wydając w dwóch miesiącach w sumie 1000 zł kartą – zostanie nam przyznany bon SODEXO o wartości 100 zł. Bony są uznawane w wielu sklepach i punktach usługowych. Bon otrzymamy drogą pocztową do 30 listopada 2017 r.

Regulamin promocji można znaleźć tutaj.

Na sam koniec warto wspomnieć o tym, co oferuje nam rachunek osobisty Konto Internetowe. Jest to bezpłatne konto. Opłatę możemy ponieść tylko za korzystanie z karty debetowej. Jednak wystarczy wykonać nią transakcje na min. 300, a opłata nie zostanie naliczona. Wypłaty z bankomatów Alior Banku i Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych bankomatów to wydatek 5 zł.

Tutaj założysz Konto Internetowe w Alior Banku i zgarniesz bon SODEXO