Bon o wartości 100 zł na zakupy w Decathlonie dla obecnych klientów T-Mobile Usługi Bankowe

0

Klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogą skorzystać z prostej promocji i zyskać 100 zł na zakupy w sklepach sportowych Decathlon. Wystarczy spełnić proste warunki, a mianowicie wykonać transakcje bezgotówkowe za pomocą naszego smartfona. W tej sposób T-Mobile UB chce promować płatności wykonywane przy pomocy HCE.

100 zł dla wybranych klientów

W promocji mogą wziąć udział obecni klienci T-Mobile UB, którzy posiadają konta Freemium i Premium. Dodatkowo, posiadacze takich rachunków muszą korzystać z karty debetowej lub kredytowej od MasterCard. Wymienione karty muszą być podpięte w aplikacji mobilnej T-Mobile UB. Dzięki temu można wykonywać płatności zbliżeniowe za pomocą naszego smartfona. Warto także dodać, że nie wszystkie smartfony posiadają moduł HCE i umożliwiają płatności smartfonem.

Aby przystąpić do promocji, należy zostać zaproszonym. Zaproszeniem powinno znajdować się w systemie bankowości elektronicznej T-Mobile.

Jeśli jesteśmy zaproszeni, to powinniśmy wypełnić formularz zgłoszeniowy pod tym linkiem. Do promocji można zgłaszać się do 30 listopada. Liczba zgłoszeń jest ograniczona i wynosi 400 sztuk. Wynagradzane będę osoby według daty zgłoszenia.

W zamian za wykonanie 3 płatności mobilnych smartfonem obecni klienci T-Mobile UB otrzymają 100 zł do wydania w sklepach Decathlon. Bank wyklucza płatności oznaczone następującymi kodami MCC:

  • 4111
  • 4900
  • 4829
  • 6012
  • 6051
  • 6211
  • 7995
  • 8999

Oprócz wykonania 3 płatności mobilnych, uczestnicy promocji muszą zapewnić wpływy na koncie określane w regulaminie tak:

na Rachunku odnotowano wpływ z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS (w okresie trwania Promocji)

Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymamy bon o wartości 100 zł. Bon można wykorzystać w sklepach Decathlon do 31 stycznia 2018 r.

Pod tym linkiem znajdziecie regulamin promocji.

Komentowanie zamknięte do odwołania