Bon na 200 zł do Rossmanna za założenie darmowego konta osobistego w Nest Banku

0

Nest Bank co jakiś czas organizuje promocje, w których za założenie konta osobistego możemy zgarnąć różne bonusy i premie. Ostatnio ruszyła promocja, gdzie do zdobycia mamy 200 zł bonu do wydania w Rossmannie. Warunki promocji są bardzo proste, ale warto pospieszyć się, gdyż tylko 1000 pierwszych wniosków o konto ma szansę na bon.

Do promocji mogą przystąpić tylko te osoby, które nie posiadały konta osobistego w Nest Banku przez ostatnie 24 miesiące. Z promocji nie skorzystają także osoby, które już złożyły wniosek o konto. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to wniosek o rachunek osobisty w Nest Banku jest dostępny tutaj.

Podczas wnioskowania o konto należy również wyrazić odpowiednie zgody marketingowe.

Jak otrzymać bon na 200 zł do Rossmanna?

Podstawowym warunkiem promocji jest zapewnienie wpływów wynagrodzenia na rachunku osobistym do 8 grudnia 2017 r.

Bank w regulaminie promocji tak definiuje wynagrodzenie:

Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz Klienta z tytułu: (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę lub (ii) renty lub emerytury dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

Wystarczy, aby na nasze konto przynajmniej raz w ciągu miesiąca spłynęło wynagrodzenie. W zamian otrzymamy bon o wartości 200 zł do wydania w drogeriach Rossmann. Bon otrzymamy do 15 grudnia 2017 r. – oczywiście jeśli spełnimy warunek wpływu wynagrodzenia. Bon będzie ważny do 30 października 2018 roku. Co ważne, bonem możemy zapłacić kilka razy. Nie trzeba od razu robić zakupów za 200 zł.

UWAGA! Liczba promocyjnych wniosków, które mają szansę na zdobycie bonu do Rossmann wynosi 1000 sztuk. Normalnie promocja trwa do 17 listopada, ale prawdopodobnie skończy się przed czasem.

Warunki konta osobistego w Nest Banku

Nest Konto jest darmowe, jeśli chodzi o wszystkie podstawowe czynności, jakie wiążą się z rachunkiem bankowym. Oznacza to, że: prowadzenie konta, przelewy internetowe, korzystanie z karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów – są bezpłatne.

Oprócz tego, Nest oferuje atrakcyjną lokatę dla nowych klientów z oprocentowaniem wynoszącym 4% w skali roku.

Tutaj złożysz wniosek o rachunek osobisty w Nest Banku

Komentowanie zamknięte do odwołania