Bon 400 zł do wydania w sklepach Decathlon za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

0

Citibank nawiązał współpracę z kolejnym partnerem. Tym razem w zamian za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity, uczestnicy promocji mogą zdobyć 400 zł na zakupy w sklepach Decathlon. Warunki promocji są podobne do innych akcji Citibanku.

W promocji mogą uczestniczyć nowi klienci, którzy od 1 czerwca 2015 r. nie posiadali żadnej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo należy spełnić minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli możemy przystąpić do promocji, to w pierwszej kolejności musimy złożyć wniosek o kartę kredytową – pod tym adresem. Po wysłaniu wniosku, skontaktuje się z nami konsultant Citibanku, w celu dokończenia procesu wyrabiania karty kredytowej. Po pozytywnej weryfikacji będziemy mogli zawrzeć umowę o kartę za pośrednictwem kuriera.

W promocji można wziąć udział do 28 sierpnia 2018 r.

Jak zdobyć 400 zł do sklepów Decathlon?

Aby aktywować kartę, należy zalogować się do bankowości internetowej lub do aplikacji mobilnej Citibanku. Uczestnicy promocji muszą to zrobić w okresie do końca 2 miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

W tym samym okresie musimy spełnić drugi warunek. Do końca 2 miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy należ wykonać min. 5 transakcji kartą na dowolne kwoty.

Dzięki spełnieniu dwóch powyższych warunków w zamian otrzymamy 300 zł bonu do wydania w Decathlonie. Jednak do zdobycia jest w sumie 400 zł. Dodatkowe 100 zł można zgarnąć po wykonaniu płatności kartą na kwotą min. 2000 zł. Należy to zrobić w analogicznym okresie – czyli do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy.

Bon otrzymamy za pośrednictwem wiadomości w serwisie bankowości internetowej. Nastąpi to najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Bon do wydania w sklepach Decathlon będzie ważny przez 12 miesięcy. Można go wykorzystywać wielokrotnie – oczywiście aż do wydania całej kwoty.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji

Za pomocą tego linku złożycie wniosek o kartę kredytową Citibanku i weźmiecie udział w promocji

 

Komentowanie zamknięte do odwołania