Bon na 300 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

0

To druga edycja promocji związanej z kartą kredytową Citibanku i bonem do sklepów Biedronka. W poprzedniej edycji, osoby które wyrobiły kartę Citi Simplicity mogły zgarnąć 400 zł na zakupy w Biedronce. Obecnie do zdobycia jest 300 zł w postaci bonu. Warunki niezmiennie pozostały bardzo proste.

Promocja jest skierowana do nowych klientów Citibanku. Według regulaminu są to osoby, które od 1 stycznia 2015 r. nie posiadały żadnej karty kredytowej w Citibanku. Wymagana jest także zdolność kredytowa. Minimalne warunki to:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy te wymagania, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową na stronie promocji – pod tym linkiem. Wnioski w tej promocji można składać do 2 lutego 2018 r. Przy składaniu wniosku musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Po wysłaniu wniosku, w ciągu kilku dni powinien skontaktować się z nami pracownik banku. Potwierdzi nasze dane oraz zdolność kredytową. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, zostanie nam zawarcie umowy o kartę kredytową. Zrobimy to za pośrednictwem kuriera.

Jak zdobyć 300 zł do Biedronki?

Warunki, które należy spełnić są podobne do tych, jakie obowiązywały w innych promocjach Citibanku.

Uczestnicy promocji, po zawarciu umowy, będą musieli zalogować się przynajmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online (lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Citi Mobile). Musimy to zrobić najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Przykład: podpisując umowę w styczniu, do serwisu będziemy musieli zalogować się do końca marca 2018 r.

Po drugie, musimy wykonać kartą przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą w ciągu miesiąca. Warunek ten należy spełnić przez 2 kolejne miesiące od podpisania umowy, nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Podpisując umowę w styczniu 2018 r. warunki będziemy musieli spełnić do końca marca 2018 r.

Przekazanie bonu

Nagroda za spełnienie warunków – czyli bon o wartości 300 zł – zostanie przekazany za pośrednictwem serwisu bankowości internetowej Citibanku. Będzie miał on postać 13-cyfrowego kodu rabatowego. Nastąpi to w ciągu kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (odnosząc się do przykładu – najpóźniej do końca kwietnia 2018 r.).

Bon jest ważny przez 12 miesięcy i jest przeznaczony do wielokrotnego użytku.

Tutaj zamieszczam regulamin promocji

Za pomocą tego linku złożysz wniosek o kartę kredytową i weźmiesz udział w promocji Citibanku

Komentowanie zamknięte do odwołania