Bon 200 zł na zakupy w empiku za wyrobienie karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas

0

BGŻ BNP Paribas specjalizował się raczej w promocjach rachunku osobistego Konto Optymalne. Tym razem BGŻ BNP postanowił zaoferować kartę kredytową w ramach promocji. Klienci, którzy zdecydują się na kredytówkę we francuskim banku, w zamian za spełnienie prostych warunków, mogą otrzymać 200 zł w formie bonu do wydania w sklepie empik.com.

Do promocji mogą przystąpić osoby, które nie posiadały żadnej karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta osobistego (np. Konta Optymalnego) w BGŻ BNP nie wyklucza z udziału w promocji.

Jeśli warunki regulaminu nie wykluczają was z uczestnictwa w promocji, możecie złożyć wniosek o kartę kredytową – na tej stronie. Wnioski o kartę można składać do 31 grudnia 2017 r.

Jak zdobyć bon 200 zł do empiku?

Na wstępie należy zarejestrować się na stronie promocji – mambonus.pl. Warunkiem otrzymania bonu o wartości 200 zł jest wydanie w dwóch pierwszych okresach rozliczeniowych 1000 zł. Drugim warunkiem jest terminowa spłata zadłużenia na karcie. Bon będzie dostępny na stronie promocji w ciągu 5 dniu od spełnienia warunków. Bon jest ważny przez 6 miesięcy od udostępnienia.

Polecam sprawdzić regulamin promocji pod tym linkiem

Koszty korzystania z karty kredytowej od BGŻ BNP

Korzystanie z karty kredytowej w BGŻ BNP to koszt 72 zł rocznie. Opłaty można uniknąć, jeśli w ciągu pierwszych 3 okresów rozliczeniowych wydamy kartą 1500 zł. Taki limit obowiązuje w pierwszy roku użytkowania. W następnym roku, jeśli będziemy chcieli uniknąć opłaty za korzystanie z karty, minimalny obrót kartą musi wynieść 9 tys. zł rocznie.

Tutaj złożysz wniosek o kartę kredytową i weźmiesz udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania