Bilety do kina i powerbank w zamian za skorzystanie z karty kredytowej od BZ WBK

0

BZ WBK ostatnio zaczął wynagradzać osoby aktywnie korzystające z karty kredytowej. Promocja jest skierowana do osób będących już klientami BZ WBK, ale również do nowych klientów. W ramach ostatnich promocji, możemy zgarnąć np. bilety do kina lub powerbank. A jak dają – to trzeba brać! 😉

5 biletów do Multikina za transakcje mobilną kartą kredytową

W zamian za wykonanie 5 transakcji mobilną kartą kredytową możemy otrzymać 5 biletów do Multikina. Liczba pakietów jest ograniczona do 1000 sztuk – dlatego warto się pospieszyć. Oprócz posiadania mobilnej karty kredytowej i wykonania 5 transakcji, należy jeszcze wypełnić formularz na stronie promocji – tutaj. Bilety zostaną wysłane sms-em w formie kodu. Kod można wykorzystać w Multikinie do 23 grudnia 2017 r.

Tutaj znajduje się regulamin do tej części promocji.

Powerbank za skorzystanie z oferty kredyt kredytowej

Tej promocji główną nagrodą jest powerbank. Możemy go zdobyć na kilka sposób.

Jeśli jesteśmy nowymi klientami i nie posiadaliśmy żadnej głównej karty kredytowej w BZ WBK w ciągu ostatnich 6 miesięcy – możemy zawrzeć nową umowę o kartę i spełniając proste warunki otrzymać powerbank. Przy czym musi to być karta Visa Silver Akcja Pajacyk. Dodatkowo będziemy musieli wyrazić zgodę na: przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz działania marketingowe.

Gdy już aktywujemy kartę, wystarczy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą w ciągu pierwszego lub następnego miesiąca korzystania z kredytówki.

Drugą opcją jest wyrobienie dodatkowej karty kredytowej lub mobilnej karty. Jest to rozwiązanie dla osób, które są już klientami BZ WBK. Nową kartą, podobnie jak wcześniej, musi być Visa Silver Akcja Pajacyk. Tak samo jak w przypadku nowych klientów – bank wymaga od nas wykonania min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą. Należy także pamiętać o zaznaczeniu wymaganych zgód.

Dla mobilnej karty kredytowej, bank wprowadza ograniczenie w postaci 6-miesięcznej karencji. Aby zdobyć powerbank, przez ostanie 6 miesięcy nie mogliśmy posiadać karty mobilnej w BZ WBK. Pozostałe warunki są bez zmian. Należy wykonać 5 transakcji nową kartą oraz wyrazić odpowiednie zgody.

Ta część promocji trwa do 30 września 2017 r. Tutaj pula nagród wynosi 3000 sztuk.

Tutaj zamieszczam regulamin do tej części promocji.

Zaznaczę, że obie opisane promocją łączą się ze sobą.

Komentowanie zamknięte do odwołania