BGŻ BNP wznawia promocję ze stówką na start założenie Konta Optymalnego!

0

Wznowiona została promocja BGŻ BNP Paribas, w której za otworzenie rachunku osobistego możemy zdobyć 100 zł premii pieniężnej. Niezmiennie do zgarnięcia mamy do 300 zł w postaci zwrotu za transakcje bezgotówkowe. Warto dodać, że Konto Optymalne to w tej chwili jeden z tańszych rachunków na rynku.

Konto Optymalne jest oferowane od połowy maja 2017 r. Jak działa zwrot środków w ramach promocji Konto z Moneyback – przeczytacie tutaj. W tym wpisie skupiłem się na 100 zł premii pieniężnej.

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów. W promocji mogą wziąć osoby, które nie posiadają ważnej umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz od 6 miesięcy od dnia złożenia wniosku nie były posiadaczami/współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Uwaga – jeśli jesteś klientem BGŻ Optima, nie jesteś wykluczony z promocji BGŻ BNP!

Część promocji, w której możemy zdobyć 100 zł trwa do 31 sierpnia 2017 r. Do tego czasu należy zarejestrować się na stronie promocji – tutaj – i złożyć wniosek o Konto Optymalne. Umowę ramową należy podpisać do 15 września 2017 r.

Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona. Tylko 1000 osób może zdobyć w promocji 100 zł na start. Jeśli limit zostanie przekroczony, od razu pojawi się informacja na stronie promocji i przyjmowanie wniosków zostanie zablokowane.

Dodatkowe warunki by otrzymać 100 zł?

Po zawarciu umowy wystarczy spełnić dwa dodatkowe warunki. Aby otrzymać 100 zł na start, wymagane jest wykonanie transakcji kartą na min. 300 zł w ciągu dwóch kolejnych miesięcy od podpisania umowy (we wrześniu i październiku) oraz zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1 tys. zł (także we wrześniu i październiku). Nieuznawane będą wpłaty gotówkowe oraz przelewy własne – także z rachunków BGŻ Optima. Informację o przyznaniu premii otrzymamy do 15 listopada 2017 r drogą mailową. Do 27 listopada na stronie promocji należy podać dane potrzebne do wypłaty premii (nr Konta Optymalnego). 100 zł powinno zostać przelane na nasz rachunek do 30 listopada 2017 r.

Druga część promocji, w której można zdobyć 300 zł zwrotu środków, została opisana pod tym linkiem

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Wniosek o konto można złożyć wchodząc w ten link

Komentowanie zamknięte do odwołania