Bank Pocztowy otwiera się na nowych klientów – do 600 zł premii za spełnienie prostych warunków

0

Bank Pocztowy coraz bardziej rozpycha się na rynku usług detalicznych. W ostatnim czasie działalność rozpoczął internetowy bank Poczty Polskiej pod marką Envelo. Bank pocztowy nawiązał także współpracę z MasterCard i stworzył własną kartę debetową. Oprócz tego, od jakiegoś czasu można skorzystać z promocji i zyskać do 240 zł premii z tytułu zwrotu środków za transakcje kartą. Teraz rusza kolejna promocja – również związana z moneyback – czyli zwrotem za płatności bezgotówkowe kartą.

Do promocji „Same Korzyści” Bank Pocztowy dorzucił drugą promocję “Pocztowe Korzyści” – w celu promowania płatności w placówkach Poczty Polskiej. Na wstępie przypomnę na czym polegała promocja „Same Korzyści”, a w dalszej części tekstu zostanie opisana najnowsze promocja.

Program Same Korzyści – do 240 zł premii

Promocja Same Korzyści została opisana tutaj kilka miesięcy temu. Szybko przybliżając warunki: osoby posiadające konto osobiste w Banku Pocztowym mogą zyskiwać 5% zwrotu z transakcji bezgotówkowych kartą w wybranych kategoriach. Są to: Zdrowie, Kultura, Sport i Rekreacja. Wynika z tego, że zwrot za transakcje otrzymamy za dokonanie płatności w takich miejscach jak: apteki, drogerie, kina, teatry, obiekty sportowe i parki rozrywki.

Wymagane jest posiadania rachunku Bliskie Konto Pocztowe lub Pocztowe Konto Bez Ograniczeń. Do promocji przystąpimy za pośrednictwem infolinii lub odwiedzając placówkę pocztową (należy przy tym wyrazić zgody marketingowe – otrzymywanie informacji handlowych itp.).

Warunkiem otrzymywania zwrotu środków za transakcje jest zapewnienie wpływów na rachunku na kwotę min. 1000 zł oraz wydanie kartą kwoty min. 300 zł w ciągu miesiąca.

Premia ustalana jest jako równowartość 5% kwoty transakcji, dokonanych przy użyciu karty. Miesięczny zwrot może wynieść maks. 20 zł. Premię można zdobywać przez 12 miesięcy od przystąpienia do programu „Same korzyści” – co maksymalnie może dać do 240 zł premii.

Jeśli zapiszemy się do powyższego programu, naliczanie zwrotów nastąpi 1. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym przystąpimy do programu. Naliczony zwrot zostanie wypłacony do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin programu “Same Korzyści” znajdziecie tutaj.

Promocja Pocztowe Korzyści – do 360 zł premii

Nową promocją jest akcja, w której do zdobycia jest maks. 360 zł premii. Premiowane są transakcje wykonane w placówkach Poczty Polskiej. Zwrot za transakcje kartą mogą wynieść 10% wartości transakcji. Zwrot otrzymamy także za transakcje internetowe związane z realizacją płatności za produkty lub usługi Envelo dokonane przy użyciu karty.

Maksymalna premia w ciągu miesiąca może wynieść do 30 zł.

Aby przystąpić do promocji musimy być posiadaczami rachunku osobistego: Bliskie Konto Pocztowe lub Pocztowe Konto Bez Ograniczeń. Podobnie jak we wcześniej opisywanym programie „Same korzyści” – wymagane jest wyrażenie odpowiednich zgód i zaakceptowanie regulaminu. Potrzebna będzie także nowa karta debetowa Banku Pocztowego stworzona we współpracy z MasterCard.

Promocja trwa do odwołania – chociaż bank reklamuje, że maksymalna premia w promocji “Pocztowe Korzyści” może wynieść 360 zł – czyli z założenia 6 miesięcy.

Na sam koniec, warto zaznaczyć, że z obu programów/promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i starzy klienci. Wymagane jest tylko posiadanie któregoś z wymienionych rachunków osobistych.

Tutaj znajduje się regulamin promocji “Pocztowe Korzyści”

Charakterystyka kont bankowych w Banku Pocztowym

O Pocztowym Koncie Bez Ograniczeń nie ma nawet co wspominać, bo to po prostu nieopłacalny rachunek (opłata miesięczna 15 zł i marne korzyści).

Z kolei Bliskie Konto Pocztowe może być bezpłatne w prowadzeniu, jeśli miesięcznie wydamy min. 300 zł kartą. W innym przypadku miesięczny koszt wyniesie 5 zł. Korzystanie z karty jest darmowe. Koszt poniesiemy za wypłaty z bankomatów – 2 zł od każdej wypłaty. Ta opłata jest możliwa do ominięcia do końca grudnia 2017 r., jeśli wypłaty dokonamy w bankomatach sieci PlanetCash – korzystając przy tym z karty MasterCard.

Komentowanie zamknięte do odwołania