Bank Millenium rozdaje 150 zł za założenie Konta 360º

0

Bank Millennium nieprzerwanie promuje swój podstawowy rachunek osobisty – Konto 360º. Chyba nie muszę specjalnie reklamować tego konta, ponieważ to jedna z lepszych ofert na rynku. Dodatkowo, wraz z wystartowaniem nowej promocji, klienci którzy otworzą teraz Konto 360º mogą zgarnąć 100 zł premii pieniężnej oraz 50 zł do wydania na podróż Polskim Busem.

Konto 360º to bardzo dobry rachunek osobisty z niskimi kosztami, ale również dający dostęp do wielu ciekawych produktów oferowanych przez Bank Millennium. Mam tu na myśli m.in. konto oszczędnościowe, które oferuje oprocentowanie na poziomie 2,5% w skali roku.

150 zł za aktywne korzystanie z konta

Przy okazji obecnej promocji, nowi klienci mogą zdobyć nagrody o łącznej wartości 150 zł – 100 zł w formie premii pieniężnej oraz 50 zł do wydania na bilet w Polskim Busie.

Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci. Według regulaminu są to osoby, które nie posiadały żadnego rachunku w Banku Millennium po 1 kwietnia 2015 r. (wlicza się tutaj posiadaczy, współposiadaczy oraz pełnomocników).

Jeśli spełniamy warunek bycia nowym klientem, możemy zarejestrować się na stronie – pod tym adresem – i wziąć udział w promocji. Podczas rejestracji należy zaznaczyć odpowiednie zgody m.in. na regulamin. Po rejestracji na nasz adres mailowy przyjdzie specjalnie wygenerowany link. Klikając w niego zostaniemy przeniesieni do wniosku o założenie konta osobistego. Tutaj również należy zaznaczyć wymagane zgody – m.in. na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi (bankier.pl) w celu przeprowadzenia promocji.

Do promocji możemy przystąpić do 30 września 2017 r. Samą umowę o konto należy zawrzeć do 6 października br.

 Jak zdobyć premie?

Nagrody, jakie możemy otrzymać za otworzenie i korzystanie z Konta 360°, to 100 zł premii pieniężnej oraz bon o wartości 50 zł do wydania na podróż Polskim Busem. Aby otrzymać nagrody, musimy spełnić dwa warunki w dwóch kolejnych miesiącach – czyli w październiku i listopadzie. Pierwszym warunkiem jest zapewnienie wypływów na koncie na kwotę min. 1000 zł. Drugim warunkiem jest wykonanie przynajmniej jeden płatności bezgotówkowej – kartą lub BLIKiem. Osoby, które założą Konto 360° Student muszą spełnić tylko drugi warunek – czyli wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej.

Informację o przyznaniu 100 zł premii powinniśmy otrzymać do końca 2017 r. Po otrzymaniu informacji, premia pojawi się w ciągu 14 dni roboczych na naszym rachunku. Voucher 50 zł (a raczej dwa vouchery po 25 zł) trafią do nas w taki sam sposób jak premia (info najpóźniej do końca roku i przesłanie na maila kodów rabatowych  w ciągu 14 dni).

Polecam sprawdzenie regulaminu promocji pod tym linkiem

Tutaj zarejestrujesz się w promocji i złożysz wniosek o Konto 360°

Komentowanie zamknięte do odwołania