Atrakcyjna promocja od BZ WBK – 150 zł za założenie konta i skorzystanie z karty kredytowej

0

Bank Zachodni WBK wystartował z drugą edycją promocji „150 zł na Dzień dobry”. Warunki promocji są dość proste. Wystarczy otworzyć konto osobiste w BZ WBK oraz skorzystać z oferty karty kredytowej. Sprawdźmy jak wyglądają szczegółowe warunki.

Uczestnicy promocji mogą zdobyć 150 zł premii. Do promocji można przystąpić do 28 lutego 2017 r. W akcji promocyjnej, według regulaminu, mogą wziąć udział osoby, które:

“w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie Umowy o Konto osobiste nie posiadali żadnego Konta osobistego w PLN (dot. Posiadaczy i Współposiadaczy) (…)

w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzji o wydaniu Karty kredytowej nie dokonali zamknięcia dowolnej poprzedniej Karty kredytowej”

Jak wynika z tej definicji, w promocji mogą wziąć udział także osoby uczestniczące np. w akcji promocyjnej Konto Godne Polecenia. Z promocji wykluczeni są za to:

„Uczestnicy, którzy na moment wypłaty nagrody mają złożony sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych w Banku.”

Promocja nie może być także łączona z następującymi akcjami:

„Promocja nie może być łączona z promocjami: Karta Kredytowa na Start, Promocja dla klientów NC+ KONTO, Promocja dla klientów NC+ KARTA, Promocja sprzedaży kart kredytowych BZWBK dla uczestników Programu Lojalnościowego Cinema City Unlimited edycja 2”

Jeśli możemy przystąpić do promocji, a nie posiadamy konta w BZ WBK, to rachunek można otworzyć pod tym linkiem.

Jak zdobyć premię 150 zł?

Jeśli już będziemy posiadali rachunek w BZ WBK, to następnym krokiem będzie zawnioskowanie o kartę kredytową. W przypadku otwierania nowego konta, należy to zrobić w miesiącu zawarcia umowy o rachunek lub w następnym miesiącu kalendarzowym po zawarciu umowy. Wniosek o kartę kredową złożymy w oddziale banku, przez infolinie lub za pomocą systemu bankowości internetowej. Warto przypomnieć, że karta kredytowa zostanie nam przyznana, jeśli będziemy posiadali odpowiednią zdolność kredytową – czytaj odpowiednie wpływy na konto.

Po otrzymaniu karty kredytowej, będziemy musieli wykonać nią łącznie minimum 5 transakcji bezgotówkowych. Należy to zrobić w ciągu 4 miesięcy od wydania karty. Spełniając te warunki otrzymamy 150 zł premii. Wypłata nagrody nastąpi do końca czwartego miesiąca kalendarzowego, licząc od miesiąca następującego po miesiącu, w którym bank podejmie pozytywną decyzję o wydaniu karty.

To jakie opłaty poniesiemy za konto i kartę kredytową sprawdzicie w tabeli opłat i prowizji BZ WBK. Należy zaznaczyć, że Konto Godne Polecenia, które można założyć za pomocą tego linku to atrakcyjny rachunek, który nie wiąże się z wygórowanymi opłatami.

Z kolei jeśli chodzi o karty kredytowe, to najlepszymi ofertami są według mnie: MasterCard Silver oraz Visa Silver. W przypadku tych kart łatwo ominąć opłaty. Opłata roczna za posiadanie karty jest do uniknięcia jeśli wykonamy minimum 5 transakcji w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty (czyli pokrywa się to z warunkami promocji).

Tutaj założysz konto w BZ WBK i weźmiesz udział w promocji!

 

Komentowanie zamknięte do odwołania