Android Pay dostępny w Orange Finanse od razu z promocją!

0

Klienci Orange Finanse od niedawna mogą skorzystać z usługi płatności smartfonem za pomocą Android Pay. Wprowadzenie wirtualnego portfela od Google wiąże się także z promocją, w której możemy zgarnąć 30 zł.

W promocji mogą wziąć udział klienci Orange Finanse, którzy posiadają konto osobiste. Jeśli jeszcze nie macie konta w tym banku, możecie je założyć pod tym linkiem. Od teraz, konto w Orange umożliwia korzystanie z Android Pay.

Prosta premia za płatności mobilne

30 zł premii możemy zdobyć wykonując 5 płatności mobilnych za pomocą Android Pay. Premia jest wypłacana w postaci zwrotu za zakupy. Posiadacze konta muszą mieć aktywną usługę „Strefa Korzyści”. Zwrot otrzymamy za 5 transakcji Android Pay. Za pierwszą płatność możemy zdobyć 10 zł premii. Za następne 4 transakcje bank przyzna nam 5 zł premii. Bonusy zostaną wypłacone maksymalnie do 60 dni od spełnienia warunków. Z promocji możemy korzystać do 6 lipca 2017 r.

Polecam sprawdzić regulamin promocji pod ty adresem

O Android Pay

Android Pay to wirtualny portfel stworzony przez Google i służący do płatności smartfonem. Więcej na temat Android Pay pisaliśmy w tym wpisie. Usługa Google wykorzystuje technologię NFC. Android Pay można płacić wszędzie, gdzie jest dostępny terminal z płatnościami zbliżeniowymi. Jak do tej pory na uruchomienie usługi Android Pay zdecydowały się: BZ WBK, Alior Bank, T-Mobile oraz mBank (jak na razie bez kart Visa). Teraz także Orange Finanse.

Komentowanie zamknięte do odwołania