Alior oferuje nowe konto oszczędnościowe na 2,5%

0

Niedawno opisywałem promocję Alior Banku, w której za założenie konta osobistego można otrzymać bon SODEXO o wartości 100 zł. Teraz w ofercie Aliora pojawiło się konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku. Wydaje się, że warto przyjrzeć się produktom oszczędnościowym, jakie w tej chwili oferuje Alior Bank.

Na nowym koncie oszczędnościowym w Alior Banku możemy ulokować do 100 tys. zł na okres 4 miesięcy na 2,5%. Do tego Alior oferuje konto internetowe razem z bonem SODEXO o wartości 100 zł. Tę promocję opisywałem już na łamach naszego bloga i znajduje się tutaj.

Z Konta Lokacyjnego mogą skorzystać obecni oraz nowi klienci Alior Banku. Nowi klienci muszą jedynie złożyć wniosek o konto osobiste – np. za pomocą tego linku – i w systemie bankowości internetowej złożyć wniosek o otworzenie Konta Lokacyjnego. Promocyjne oprocentowanie 2,5% w skali roku będzie obowiązywać do 100 tys. zł.

Obecni klienci, aby skorzystać z nowej oferty konta oszczędnościowego, muszą zapewnić nowe środki na tym rachunku. Datą ostatniego zaksięgowania salda jest 1 sierpnia 2017 r. Oznacza to, że jeśli posiadaliśmy w tym dniu w Alior Banku 10 tys. zł, to oprocentowane będą tylko te środki ponad kwotę 10 tys. zł. Jeśli 1 sierpnia 2017 r. na koncie osobistym znajdowało się 2 tys. zł i po tym dniu wpłacimy na Konto Lokacyjne 10 tys. zł – to tylko 8 tys. zł będzie oprocentowane na 2,5% w skali roku.

Jeśli nie spełnimy któregoś z warunków – to oprocentowanie wyniesie stawkę WIBID 1M pomniejszoną o 0,5% (WIBID 1M w tej chwili wynosi 1,46%).

Pod tym adresem znajduje się regulamin promocji Konta Lokacyjnego.

Zachęcam do poczytania na temat promocji Konta Internetowego z bonem SODEXO.

Tutaj otworzysz rachunek osobisty i konto oszczędnościowe w Alior Banku

Komentowanie zamknięte do odwołania