Tylko do 7 maja 3% na koncie oszczędnościowym w Nest Banku

0

Do 7 maja można skorzystać z promocyjnej oferty konta oszczędnościowego w Nest Banku. Rachunek jest na tyle atrakcyjny, że gwarantuje 3% w skali roku i nie wymaga spełnienia trudnych warunków. Jedyne co należy zrobić, to założyć dodatkowo rachunek osobisty – który jest jednym z lepszych na rynku.

Promocja jest o tyle ciekawa, że rachunek w Nest Banku należy założyć przez wideo rozmowę z pracownikiem banku. Tylko wtedy będzie obowiązywać podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – 3% w skali roku. Aby założyć konto za pomocą wideo rozmowy, klienci muszą przejść na specjalną stronę – dostępną tutaj.

Cały proces trwa kilka minut. Wystarczy przygotować dowód osobisty i wypełnić dane we wniosku. Podczas składania wniosku należy także udzielić zgody na kontakt marketingowy. Następnie należy połączyć się poprzez wideo rozmowę z konsultantem banku i aktywować konto.

Warunki oferty Nest Banku

Rachunek oszczędnościowy Nest Oszczędności jest oprocentowany na 3% w skali roku. Maksymalny depozyt może wynieść 10 tys. zł. Oprocentowanie rachunku obowiązuje przez 2 miesiące od otworzenia konta. Jeśli otworzymy rachunek do w kwietniu – promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać przez dwa miesiące – czyli w maju i czerwcu. Otwierając konto w maju, oprocentowanie będzie obowiązywać w czerwcu i lipcu.

Wymagane jest również założenie rachunku osobistego w Nest Banku. Rachunek jest darmowy – jeśli chodzi o podstawowe usługi. Konto osobiste umożliwia zwroty za transakcje bezgotówkowe kartą. Nest udostępnia także usługę płatności mobilnych Google Pay.

W przypadku niespełnienia powyższych warunków promocji środki zgromadzone na Koncie Oszczędnościowym podlegają oprocentowaniu według zmiennej stopy oprocentowania standardowego rachunków oszczędnościowych. Tutaj znajdziecie tabelę oprocentowania.

Pod tym linkiem znajduje się szczegółowy regulamin promocji „3% na Koncie Oszczędnościowym”

Z promocji można skorzystać do 7 maja.

Nest oferuje także atrakcyjne lokaty – np. na 3 miesiące z oprocentowaniem 4% w skali roku. Lokatę można założyć tutaj. Zachęcamy również do sprawdzenia naszego aktualnego rankingu lokat – pod tym linkiem.

Komentowanie zamknięte do odwołania