500 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

0

To już kolejna edycja promocji związana z kartą kredytową Citibanku i bonami do sklepów Biedronka. W poprzednich, osoby które wyrobiły kartę Citi Simplicity mogły zgarnąć vouchery o wartości 300 zł lub 400 zł. W tej chwili nowi klienci mogą zgarnąć aż 500 zł do wydania w sklepach Biedronka.

Promocja jest skierowana do nowych klientów Citibanku. Tym razem jednak okres karencji jest bardzo krótki. Do promocji mogą przystąpić osoby, które od 1 stycznia 2017 r. nie posiadały żadnej karty kredytowej w Citibanku. Wymagana jest także zdolność kredytowa. Minimalne warunki to:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy te wymagania, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową na stronie promocji – pod tym linkiem. Do promocji można przystąpić do 14 sierpnia 2018 r. Podczas składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Po wysłaniu wniosku, w ciągu kilku dni powinien skontaktować się z nami konsultant banku. Podczas rozmowy potwierdzimy nasze dane osobowe oraz zdolność kredytową. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, zostanie nam zawarcie umowy o kartę kredytową – co zrobimy za pośrednictwem kuriera.

Warunki otrzymania voucherów

Po otrzymaniu karty, tak jak to odbywa się w przypadku wszystkich promocji Citibanku – w pierwszej kolejności należy zalogować się w systemie bankowości internetowej Citi. Trzeba to zrobić do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Ta promocja różni się nieco od innych akcji Citibanku. W innych promocjach bon lub premię otrzymujemy za wykonanie odpowiedniej ilości transakcji. Tutaj należy postarać się nieco bardziej. Citi w każdym miesiącu przyzna bon o wartości 50 zł do Biedronki – w zamian za wykonanie płatności kartą na min. 1000 zł miesięcznie. W sumie do zgarnięcia jest 10 bonów. Vouchery będą przyznawane od miesiąca następującego po miesiącu od podpisania umowy. Niespełnienie warunku w jednym miesiącu nie wyklucza zdobycia bonu w kolejnym miesiącu. 50 zł zostanie przekazane w formie 13-cyfrowego e-kodu w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków.

Bony są ważne przez 6 miesięcy od przekazania uczestnikowi promocji. Można je wykorzystywać wielokrotnie – np. podczas jednej wizyty w Biedronce zapłacimy bonem za zupy warte np. 25 zł. Pozostałe 25 zł możemy wydać następnym razem. E-kody są skanowane przy kasie.

Charakterystyka oferty karty kredytowej Citi Simplicity

Warto wspomnieć o warunkach, na jakich jest oferowana karta kredytowa Citi Simplicity. Korzystnie z niej nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Bank nie pobiera opłaty rocznej, która jest często spotykana w przypadku kart kredytowych. Jedynym kosztem mogą być odsetki od wykorzystanych środków z karty, jeśli przekroczymy okres 56 dni (grace period). Koszty możemy ponieść za dodatkowe usługi – np. CitiPhone, naklejkę zbliżeniową lub kartę dodatkową. Dodatkowe usługi są opcjonalne.

Tutaj złożycie wniosek o kartę kredytową w Citibanku i będziecie mieli szansę na zgarnięcie bonów do Biedronki

Komentowanie zamknięte do odwołania