50 zł do wydania w empiku za założenie konta dla dziecka w PKO BP

0

Nie jest to promocja z tych, których nie można ominąć. Jednak jest na tyle prosta, że warto się jej przyjrzeć. PKO BP premiuje osoby, które założą konto dla dziecka. Wynagrodzeniem za założenie tego konta jest bon do empiku o wartości 50 zł.

Konto jest przeznaczone dla osób niepełnoletnich do 13. roku życia. Z tego względu osobą, która może otworzyć konto dla dziecka musi być prawnym opiekunek tegoż dziecka. Jeśli mamy komu otworzyć tego typu rachunek wystarcz złożyć wniosek w oddziale banku lub przez Internet. Należy to zrobić do 18 września. Uwaga! Pula promocyjnych wniosków jest ograniczona do 1600 sztuk. Jeśli liczba osiągnie ten limit, promocja automatycznie zostanie zamknięta.

Bon o wartości 50 zł otrzymamy, jeśli wpłacimy na nowe konto min. 50 zł. Spełnienie tego warunku oznaczać będzie przyznanie bon do wydania w empiku. Bon powinien zostać wysłany do 30 września za pośrednictwem systemu transakcyjnego PKO BP.

W promocji można wziąć udział tylko raz bez względu na to ile dzieci posiadamy. Bank wymaga także posiadania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego przez prawnego opiekuna.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji.

A tutaj przejdziecie do strony, gdzie będzie można założyć konto dla dziecka.

Komentowanie zamknięte do odwołania