50 zł dla klientów BZ WBK za wykonanie 6 transakcji mobilnych

0

Pojawiła się ciekawa promocja dla osób posiadających rachunek w Banku Zachodnim. Obecni klienci BZ WBK mogą w prosty sposób zgarnąć 50 zł w postaci bonu Sodexo. Wystarczy zapisać się do promocji na specjalnej stronie i spełnić mało wymagające warunki.

Promocja jest skierowana do klientów Banku Zachodniego WBK, którzy posiadają dowolne konto osobiste w polskich złotych. Do zdobycia mamy 50 zł w formie bonu Sodexo. Aby przystąpić do niej, najpierw należy zarejestrować się na tej stronie. W promocji można rejestrować się w okresie od 5 do 31 maja 2017 r.

Warunki zdobycia 50 zł są bardzo proste. Należy wykonać w okresie promocyjnym 6 transakcji mobilnych. Chodzi głównie o płatności telefonem i BLIK-iem. 6 transakcji należy wykonać w maju, czerwcu i lipcu. Wychodzi na to, że w ciągu miesiąca będziemy musieli wykonać średnio 2 transakcje.

Za transakcje mobilne BZ WBK uznaje:

  • Płatność BLIK
  • Przelew mobilny (za pomocą aplikacji BZWBK24 lub strony m.bzwbk24.pl)
  • Zakupy mobilne (w aplikacji BZWBK24)
  • Przelew na telefon (BZ WBK lub BLIK)
  • Wypłatę BLIK
  • Doładowanie GSM

Spełniając warunek 6 transakcji otrzymamy bon Sodexo na kwotę 50 zł. Bon zostanie wysłany na adres, który został podany przy rejestracji na stronie promocji. Nagroda zostanie wysłana do 31 sierpnia 2017 r.

Gdzie jest haczyk? Pula bonów jest ograniczona do 2000 sztuk – a więc kto pierwszy ten lepszy. Osoby, które pierwsze spełnią warunki promocji, otrzymają bony Sodexo.

Pod tym adresem zamieszczam regulamin promocji – jeśli ktoś miałby wątpliwości co do warunków itp.

Komentowanie zamknięte do odwołania