50 proc. tańsze bilety na komunikację miejską w aplikacji jakdojade przy płatności BLIKIEM

0

Pod koniec zeszłego roku jakdojade.pl wprowadziło w swojej aplikacji możliwość zakupu biletu na komunikację miejską w wybranych miastach. Przy okazji promocji nowej funkcji w aplikacji jakdojade.pl można było skorzystać z 50-procentowego rabatu na zakup biletu. Wystarczyło zapłacić za bilet za pomocą BILKA.

Większość zapewne kojarzy serwis jakdojade.pl i aplikację mobilną pomagającą w poruszaniu się komunikacją miejską w polskich miastach. Od niedawna osoby korzystające z aplikacje jakdojade mają możliwość zakupu biletu komunikacji miejskiej. 15 stycznia ruszyła II edycja promocji, w której płacąc BLIKIEM za bilet komunikacji miejskiej w aplikacji jakdojade można otrzymać rabat 50%. Rabat jest naliczany automatycznie przy wykonywaniu płatności. Jednorazowa zniżka na bilet może wynieść maks. 15 zł. Rabat mogą otrzymać osoby korzystające z komunikacji miejskiej w Warszawie, Trójmieście i Lesznie.

Tańsze bilety w aplikacji jakdojade można kupować do 31 stycznia 2018 roku lub do wyczerpania puli nagród. Wartość puli zniżek wynosi w sumie 48 tys. zł. Nie ma ograniczeń co do ilości zniżek przypadających na jedną osobę.

Jak kupić tańszy bilet?

Rabat otrzymamy, jeśli kupimy bilet za pomocą aplikacji jakdojade i zapłacimy za niego BLIKIEM.

  • Najpierw należy wejść do aplikacji jakdojade i kliknąć w ostatnią ikonkę (sekcja „Bilety”) na głównym pulpicie aplikacji
  • Następnie należy wybrać rodzaj biletu i sposób płatności BLIK
  • Później wygenerować kod BLIK, wpisać w aplikacji jakdojade i potwierdzić transakcję
  • Rabat (50%) zostanie naliczony automatycznie (nie wyższy niż 15 zł)

W Warszawie najwyższy rabat otrzymamy kupując bilet 3-dniowy. Zamiast 36 zł zapłacimy 21 zł. Ze zniżek możemy korzystać do woli, aż wyczerpie się pula rabatów.

BLIK jest dostępny w: Alior Banku, Millennium Banku, BZ WBK, ING, mBanku, PKO BP, Orange Finanse, Getin Banku, T-Mobile Usługi Bankowe.

Regulamin promocji znajdziecie pod tym linkiem.

Komentowanie zamknięte do odwołania