400 zł do wydania w wakacje.pl za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

0

Citibank nieprzerwanie oferuje swoją sztandarową kartę kredytową – Citi Simplicity w różnych odsłonach promocji. Obecnie, osoby nie posiadające jeszcze karty kredytowej w Citi mogą w zamian za jej wyrobienie otrzymać 400 zł w postaci vouchera do wydania w serwisie Wakacje.pl. Wystarczy spełnić proste warunki związane z aktywnym korzystaniem z karty.

Bon za kartę kredytową dla nowych klientów

Uczestnikiem promocji może być osoba, która od 1 stycznia 2015 r. nie posiadała żadnej karty kredytowej w Citibanku. Chcąc wziąć udział w promocji należy także posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Minimalne wymagania Citi to:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową na stronie promocji – za pomocą tego linku. Ostateczny termin składania wniosków to 31 stycznia 2018 r.

Po złożeniu wniosku, skontaktuje się z nami pracownik banku, który przeprowadzi krótką rozmowę w celu weryfikacji danych i zdolności kredytowej. Bank w celu zbadania zdolności kredytowej będzie wymagał zaświadczenie o zatrudnieniu i miesięcznych zarobkach lub zeznania podatkowej za ostatni rok (PIT-36 w przypadku wolnych zawodów i umów cywilno-prawnych).

Po pozytywnej ocenie zdolności i rozpatrzeniu naszego wniosku, w ciągu kilku dni powinien odwiedzić nas kurier z umową o kartę kredytową.

Jak zdobyć 400 zł do wakacje.pl?

Gdy już będziemy posiadaczami karty kredytowej, będziemy musieli spełnić dwa warunki.

Pierwszy to przynajmniej raz zalogować się do serwisu transakcyjnego Citibanku, nie później, niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Możemy to zrobić także za pomocą aplikacji mobilnej.

Drugim warunkiem jest wykonanie 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Podpisując umowę w listopadzie 2017 r. warunki będziemy musieli spełnić w grudniu 2017 r. i styczniu 2018 r.

Voucher otrzymamy w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków w postaci kodu rabatowego, który zostanie wysłany za pośrednictwem serwisu transakcyjnego Citibanku. Voucher możemy wykorzystać do 30 czerwca 2019 r.

O karcie Citibanku…

Na sam koniec należy wspomnieć, że karta kredytowa, którą możemy wybrać – czyli Citi Smiplicity jest całkowicie darmowa. Oczywiście należy pamiętać, że od wykorzystanych środków zapłacimy odsetki – pod warunkiem, że nie spłacimy zadłużenia w ciągu tzw. grace period (okres rozliczeniowy karty kredytowej trwa 56 dni w Citibanku).

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Wniosek o kartę można złożyć za pośrednictwem tego linku.

Komentowanie zamknięte do odwołania