400 zł premii pieniężnej za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

0

Wróciła promocja związana z kartą kredytową Citi Simplicity, w której do zdobycia jest premia pieniężna. Ciągle można wziąć udział w innych promocja, gdzie do zdobycia są vouchery do Biedronki, Decathlonu i morele.net. W nowej edycji promocji, Citi zamiast 300 zł zaoferowało 400 zł cashbacku.

Promocja Citibanku jest skierowana do osób, które nie posiadały karty kredytowej w tym banku od 1 czerwca 2015 roku. Jeśli jesteśmy taką osobą, to możemy złożyć wniosek o kartę za pomocą tego linku.

Starając się o kartę kredytową musimy spełnić wymóg „minimalnej” zdolności kredytowej:

„wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata”

Jeśli chcemy wziąć udział w promocji, musimy wyrazić odpowiednie zgody. Promocja trwa do 13 września 2018 r.

Po złożeniu wniosku o kartę kredytową w Citi, w ciągu kilku dni skontaktuje się z nami konsultant banku. Przeprowadzi z nami rozmowę w celu zweryfikowania danych i potwierdzenia chęci wyrobienia karty. Po pozytywnej weryfikacji, będziemy musieli już tylko zawrzeć umowę o kartę kredytową za pośrednictwem kuriera.

Jak zdobyć premię pieniężną 400 zł?

Aby zdobyć 400 zł premii pieniężnej, będziemy musieli spełnić warunki promocji.

Po pierwsze, uczestnicy promocji po zawarciu umowy będą musieli zalogować się przynajmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online (lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Citi Mobile). Musimy to zrobić najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. 

Drugi warunek to wykonanie 5 transakcji miesięcznie nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę

Aby otrzymać dodatkowe 100 zł, należy wykonać transakcje na kwotę co najmniej 2000 zł. Należy to zrobić nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Po spełnieniu warunków premia zostanie naliczona na rachunku karty kredytowej. Nastąpi to w ciągu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Informację o przyznaniu premii otrzymamy za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Citibanku.

Pod tym linkiem znajdziecie regulamin tej promocji

Charakterystyka oferty karty kredytowej Citi Simplicity

Warto wspomnieć o warunkach, na jakich jest oferowana karta kredytowa Citi Simplicity. Korzystnie z niej nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Bank nie pobiera opłaty rocznej, która jest często spotykana w przypadku kart kredytowych. Jedynym kosztem mogą być odsetki od wykorzystanych środków z karty, jeśli przekroczymy okres 56 dni (grace period). Koszty możemy ponieść za dodatkowe usługi – np. CitiPhone, naklejkę zbliżeniową lub kartę dodatkową. Dodatkowe usługi są opcjonalne.

Tutaj zarejestrujesz się na stronie promocji i złożysz wniosek o kartę kredytową w Citibanku

Komentowanie zamknięte do odwołania