Do 400 zł premii za aktywne korzystanie z konta Citi Priority

0

Citibank jest znany z organizowania promocji związanych z kartami kredytowymi i kontami dla zamożnych klientów. Ostatnio ruszyła kolejna edycja promocji związana z rachunkiem osobistym –  Citi Priority. Nowi klienci mają do zdobycia 100 zł na start oraz 300 zł w postaci zwroty za transakcje kartą.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocyjna oferta jest dostępna dla osób, które nie posiadały w Citi konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego od 1 stycznia 2017 r. Promocja nie wyklucza posiadaczy kart kredytowych w Citibanku.

Najpierw, należy zarejestrować się na stronie promocji – pod tym adresem. Następnie musimy złożyć wniosek o konto osobiste Citi Priority. Czas na złożenie wniosku mamy do 31 lipca 2017 r. W promocji można w sumie założyć maks. 1000 kont.

Otwierając konto, należy wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Po złożeniu wniosku należy w ciągu miesiąca zawrzeć umowę o konto. Konto aktywujemy logując się do serwisu transakcyjnego Citibanku. Mamy na to czas do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu od otwarcia konta.

Premia 100 zł za wpływy na konto

Podstawową premię 100 zł otrzymamy po zapewnieniu środków na koncie. Może to być miesięczny wpływ na min. 5 tys. zł. Drugi sposób to zagwarantowanie średniomiesięcznego salda na kwotę min. 30 tys. zł. W zamian za spełnienie jednego z powyższych warunków (bardziej opłacalny wariant 1.) otrzymamy 100 zł premii.

Moneyback za płatności kartą

Za dokonywanie płatności kartą możemy otrzymywać 5% zwrotu od wartości transakcji. Miesięcznie można zgarnąć do 50 zł. Premię możemy otrzymywać przez 6 miesięcy – wtedy maksymalny zwrot wyniesie 300 zł. Zwroty będą naliczane od pierwszego pełnego miesiąca od otworzenia konta. Środki będą wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu od spełnienia warunków.

Tutaj można sprawdzić regulamin promocji

Co oferuje konto Citi Priority?

Rachunek w Citibanku – Citi Priority to konto dla osób zamożnych. Wskazuje na to sam fakt utrzymania średniomiesięcznego salda lub zapewnienia wpływów miesięcznych na kwotę 5 tys. zł. Standardowa opłata za konto wynosi 30 zł miesięcznie. Opłaty unikniemy spełniając jeden z warunków:

  • utrzymując średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach),
  • zasilając konto wynagrodzeniem min. 5 000 zł lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie i posiadając min. jeden produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

Posiadanie i korzystanie z karty debetowej, przelewy krajowe i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne.

Tutaj założysz Konto Citi Priority i weźmiesz udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania