400 zł do wydania w sklepie oleole.pl za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

0

Citibank przyzwyczaił nas do organizowania promocji, w których za wyrobienie karty kredytowej możemy otrzymać vouchery do różnych sklepów. Do grona dotychczasowych promocji dołącza ta, związana z bonami o wartości 400 zł do wydania w sklepie z elektroniką – Oleole.pl. Wystarcz zdecydować się na kartę kredytową w Citi i spełnić proste warunki.

Podstawowe wymagania

Aby przystąpić do promocji, należy być nowym klientem. Według regulaminu są to osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2015 r. Warunkiem otrzymania karty kredytowej jest także posiadanie minimalnej zdolności kredytowej:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Jeśli spełniamy powyższe wymagania, możemy wyrobić kartę kredytową i wziąć udział w promocji. Na wstępie należy złożyć wniosek o kartę kredytową – co zrobimy tutaj. Po tym, w ciągu kilku dni powinien skontaktować się z nami pracownik banku. Jeśli nasza zdolność kredytowa zostanie oceniona pozytywnie przez pracownika banku, będziemy mogli zawrzeć umowę o kartę kredytową. Zrobimy to za pośrednictwem kuriera.

Wniosek o kartę można wysyłać do 30 października 2017 r.

Co należy zrobić by otrzymać 400 zł do Oleole.pl?

Aby otrzymać bon o wartości 400 zł do oleole.pl, należy zalogować się do systemu bankowości internetowej Citibanku. Należy także wykonać transakcje bezgotówkowe kartą kredytową na min. 1000 zł. Obie warunki musimy spełnić  do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego od dnia podpisania umowy o kartę. Zawierając umowę we wrześniu, czas na spełnienie warunków promocji będziemy mieli do końca listopada.

Nagroda zostanie przesłana w postaci kodu za pośrednictwem serwisu transakcyjnego Citi. Powinno to nastąpić do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (czyli według przykładu byłby to grudzień). Bony można wykorzystać w sklepie oleole.pl do 30 czerwca 2018 r.

Polecam sprawdzić regulamin promocji pod tym linkiem.

Warto także napomknąć coś o karcie kredytowej Citi. W opisaneh promocji należy wyrobić kartę kredytową Citi Simplicity. Korzystnie z niej nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Bank nie pobiera np. opłaty rocznej, która jest często spotykana w przypadku ofert kret kredytowych. Posiadacz karty nie ponosi również opłat za dodatkowe usługi – takie jak powiadomienia SMS czy powiadomienia o braku spłaty karty. Jedynym kosztem mogą być odsetki od wykorzystanych środków z karty, jeśli przekroczymy okres 56 dni (grace period).

Tutaj złożysz wniosek o kartę i będziesz miał szansę na zdobycie 400 zł do oleole.pl

 

Komentowanie zamknięte do odwołania