400 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

0

CitiBank ruszył z promocją swojej karty kredytowej z nowym partnerem. Tym razem za wyrobienie karty Citi Simplicity możemy otrzymać voucher o wartości 400 zł na zakupy w Biedronce. Warunki promocji są bardzo łatwe, więc nic tylko wystarczy się schyli po te „cztery stówki” do Biedronki.

Promocja jest skierowana do nowych klientów Citibanku. Tak jak to zazwyczaj wygląda w przypadku Citi są to osoby, które od 1 stycznia 2015 r. nie posiadały żadnej karty kredytowej w Citibanku. Wymagana jest także zdolność kredytowa. Minimalne warunki Citibanku to:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy te wymagania, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową na stronie promocji – pod tym linkiem. Wnioski w tej promocji można składać do 10 listopada 2017 r. Przy składaniu wniosku musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji w celach marketingowych.

Po zawnioskowaniu o kartę, skontaktuje się z nami pracownik banku. Zweryfikuje nasze dane i potwierdzi zdolność kredytową. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, w ciągu kilku dni powinien skontaktować się z nami kurier, za pośrednictwem którego zawrzemy umowę o kartę kredytową.

Jak otrzymać voucher na 400 zł do Biedronki?

Warunki, które należy spełnić w opisywanej promocji są podobne do ostatnich edycji innych promocji Citibanku.

Po pierwsze, uczestnicy promocji muszą zalogować się przynajmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Należy to zrobić nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę.

Po drugie, musimy wykonać kartą przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą w ciągu miesiąca. Warunek ten należy spełnić przez 2 kolejne miesiące od podpisania umowy, nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Podpisując umowę w październiku 2017 r. warunki będziemy musieli spełnić do końca grudnia 2017 r.

Jak wykorzystać bon na zakupy w Biedronce?

Nagroda za spełnienie warunków zostanie przesłana za pośrednictwem serwisu bankowości internetowej Citibanku w postaci 13-cyfrowego kodu rabatowego.

Voucher o wartości 400 zł jest ważny przez 12 miesięcy i jest przeznaczony do wielokrotnego użytku. Oznacza, że robiąc zakupy w Biedronce, po zeskanowaniu ostatniego produktu w kasie należy podać 13-cyfrowy kod, a środki zostaną potrącone z naszego vouchera. Saldo vouchera jest umieszczone na wydruku z paragonu fiskalnego, potwierdzającego zakup.

Regulamin promocji znajdziecie tutaj

Tutaj złożycie wniosek o kartę kredytową i będzie mieli szansę na zdobycie 400 zł na zakupy w Biedronce

Komentowanie zamknięte do odwołania