40 zł w Orange Finanse za 15 płatności Android Pay

0

Android Pay prowadził ofensywę, jeśli chodzi o promocje. To już kolejna akcja, gdzie za płatności mobilne możemy zyskać premię. Tym razem klienci Orange Finanse mogą zdobyć 40 zł premii w postaci zwrotu za płatności.

Z promocji mogą skorzystać klienci Orange Finanse, którzy posiadają konto osobiste w tym banku. Dodatkowo musimy mieć aktywną „Strefę Korzyści” oraz zaakceptować regulamin (klienci mBanku mogą kojarzyć podobne promocje w mOkazjach, gdzie u wybranych partnerów możemy otrzymywać zniżki i premie).

Oprócz tego, należy posiadać smartfona z modułem HCE i podpiąć kartę płatniczą do Android Pay w aplikacji mobilnej. Jeśli wszystko jest już gotowe, aby płacić mobilnie, wystarczy wykonać min. 15 transakcji.

Za pierwsze 5 płatności smartfonem otrzymamy 10 zł premii. Kolejne 5 płatności mobilnych oznaczać będzie 10 zł premii. Za następne 5 transakcji klienci Orange Finanse dostaną 20 zł premii.

Premie zostaną wypłacone maks. w ciągu 60 dni od spełnienia warunków promocji. Z promocji można skorzystać do 31 grudnia 2017 r.

Komentowanie zamknięte do odwołania