360 zł premii za transakcje bezgotówkowe + 100 zł na start w nowej promocji Millennium i bankier.pl

1

Bank Millennium co jakiś czas odświeża swoją sztandarową promocję związaną z rachunkiem osobistym. Podstawowa premia w przypadku Konto 360° wynosi 360 zł w postaci zwrotu. Tym razem możemy liczyć na dodatkową „stówkę” na start.

W nowej odsłonie promocji, do podstawowej premii 360 zł możemy dorzucić 100 zł na start od serwisu bankier.pl. Nowa promocja jest skierowana do osób, które po 1 kwietnia 2015 r. nie posiadały konta w Banku Millennium. Wykluczenie dotyczy wszystkich klientów Millennium, którzy posiadali jakikolwiek rachunek bankowy w tym banku.

Jeśli nie ma przeciwwskazań do tego, abyśmy wzięli udział w promocji, możemy złożyć wniosek o otwarcie konta. Na wstępie należy zarejestrować się na stronie promocji – pod tym adresem

Po rejestracji należy złożyć wniosek o Konta 360° lub Konta 360° Student (rachunek dla osób w wieku 18-26 lat). Zrobimy to za pomocą dedykowanego linku, który otrzymamy na adres mailowy podany przy rejestracji. Czas na to mamy do 28 czerwca 2017 r. Wypełniając wniosek należy zaznaczyć stosowne zgody – m.in. na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przekazanie współorganizatorowi (bankier.pl) danych objętych tajemnicą bankową. Umowę o konto musimy zawrzeć do 30 czerwca 2017 r. Zrobimy to za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku.

Jak zgarnąć 100 zł od bankiera?

Gdy już zawrzemy umowę o konto, do zdobycia 100 zł od bankiera będzie wymagane spełnienie prostych warunków.

Jeśli otworzyliśmy Konto 360°, to w lipcu i sierpniu 2017 r. będziemy musieli zapewnić wpływ na rachunku na min. 1000 zł. Dodatkowo w każdym z tych miesięcy należy wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową – kartą debetową lub BLIK-iem. Wymagania co do rachunku Konta 360° Student są o wiele mniej restrykcyjne – ponieważ wymagają tylko wykonania jednej transakcji bezgotówkowej w lipcu i sierpniu.

Informację o przyznaniu premii otrzymamy do 30 września 2017 r. Od tego momentu będziemy mieli 14 dni na uzupełnienie danych (imię, nazwisko, nr konta) na stronie promocji, potrzebnych do otrzymania bonusu. Premia zostanie przelana w ciągu 14 dni od wysłania danych osobistych.

Regulamin promocji organizowanej przez serwis bankier.pl znajduje się tutaj.

360 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe

Druga część promocji jest znana wśród łowców okazji.

Tak jak w poprzednich edycjach, zwroty możemy otrzymywać dokonując płatności bezgotówkowych – kartą debetową lub BLIK-iem. Premia jest naliczana jako zwrot za przeprowadzone transakcje. Miesięcznie możemy otrzymać 60 zł premii. Zwroty możemy zacząć otrzymywać po miesiącu od popisania umowy.

Zwrot środków otrzymamy za dokonanie płatności kartą – 2% wartości transakcji – lub BLIK-iem – 5% wartości transakcji. Zwrot obowiązuje od płatności dokonanych w sklepach stacjonarnych i przez Internet. Warto podkreślić, że zwrot środków nie może wynieść więcej niż 30 zł dla płatności BLIK-iem oraz 30 zł dla płatności kartą debetową. Naliczanie zwrotu następuje od kolejnego miesiąc od podpisania umowy (podpisując umowę we kwietniu, zwrot będzie naliczany od maja). Premie możemy otrzymywać przez 6 miesięcy – co w sumie daje 360 zł premii.

Jednak to nie wszystko. Premię otrzymamy, jeśli spełnimy następujące warunki:

  • wykonamy przynajmniej jedną płatność kartą/BLIK-iem, która zostanie zaksięgowana w danym miesiącu;
  • zalogujemy się do aplikacji mobilnej banku;
  • zapewnimy wpływy na konto przynajmniej 1000 zł miesięcznie – nie obowiązuje w przypadku Konta 360° Student.

Regulamin promocji związanej ze zwrotem 360 zł za transakcje można znaleźć pod tym linkiem.

Charakterystyka rachunku Millennium

Za Konto 360° pobierana jest opłata 4,99 zł miesięcznie. Jednak spełnienie warunków promocji sprawi, że rachunek stanie się całkowicie darmowy. Za prowadzenie konta, korzystanie z karty i wypłaty z bankomatów nic nie zapłacimy. Z kolei zakładając Konto 360° Student do uniknięcia opłat wystarczy wykonanie jednej transakcji kartą w ciągu miesiąca na dowolną kwotę.

Warto dodać, że Millennium oferuje całkiem niezłe warunki na rachunku oszczędnościowym. Konto Oszczędnościowe Profit gwarantuje 2,5 proc. w skali roku. Oprocentowanie obowiązuje do kwoty 100 tys. zł. Konto można założyć tutaj za pomocą tego linku.

Tutaj założysz Konto 360° i będziesz miał szansę zdobycia nawet 460 zł premii