Do 350 zł premii za założenie konta w Banku Millennium

0

Znowu jest dostępna promocja Banku Millennium, w której dzięki założeniu Konto 360° możemy zyskać premię. Do zdobycia są nagrody o łącznej wartości 350 zł – 100 zł w postaci pieniężnej i 250 zł jako bon do serwisu fly.pl. Wystarczy spełnić odpowiednie warunki promocji. Sprawdźmy co należy zrobić, aby zgarnąć premie.

Kto może wziąć udział?

Promocja jest skierowana do nowych klientów określanych przez regulamin jako osoby, które nie posiadają żadnego rachunku w Millennium – a jeśli posiadały to, nie mogły brać udziały w żadnej wcześniejszej promocji związanej z Kontem 360°. Wykluczone są także osoby, które już zawnioskowały o konto w Millennium, ale nie podpisały jeszcze umowy.

Zakładanie konta

Jeśli jesteśmy nowymi klientami, to do 28 marca 2018 r. możemy zarejestrować się na tej stronie. Po zarejestrowaniu się należy aktywować profil – czyli kliknąć w link, który otrzymamy na adres mailowy podany przy rejestracji.

Po aktywacji profilu zostaniemy przeniesieni do wniosku, za pomocą którego złożymy dyspozycję otworzenia Konta 360° w Millennium. Przy wypełnianiu wniosku musimy wyrazić zgody na: przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz ujawnienie informacji objętych tajemnicą bankową (nasze dane musi otrzymać także współorganizator promocji). Konto musi zostać otworzone do 4 kwietnia 2018 r. Do wyboru mamy dwa rodzaje rachunków Konto 360° i Konto 360° Student.

Co zrobić aby otrzymać premię i bon?

Warunki jakie należy spełnić w tym przypadku są podobne do poprzednich edycji promocji. Uczestnik, aby otrzymać premie, musi zapewnić w kwietniu i maju 2018 roku wpływy na rachunku na min. kwotę 1000 zł. Oprócz tego będziemy musieli wykonać jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę w każdym z tych miesięcy (możemy wybrać pomiędzy kartą debetową a BLIKiem).

Osoby otwierające Konto 360° Student będą musiały spełnić podobne warunki jak powyżej, z tą różnicą, że kwota wpływów na rachunku musi wynieść min. 500 zł.

Do 30 czerwca 2018 r. drogą mailową powinniśmy otrzymać powiadomienie od organizatora o przyznaniu premii (100 zł w gotówce i 250 zł w bonie do wykorzystania na fly.pl).

W ciągu 14 dni od tej wiadomości, na stronie promocji, będziemy musieli uzupełnić dane wymagane do odbioru premii. 100 zł premii zostanie przelane na konto w Millennium najpóźniej do 14 lipca 2018 r. Voucher do wykorzystania w serwisie fly.pl o wartości 250 zł zostanie przekazany od razu drogą mailową.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Coś o rachunku w Millennium…

Za Konto 360° obowiązuje opłata 4,99 zł miesięcznie. Jednak jeśli spełnimy warunki aktualnej promocji, rachunek pozostanie darmowy. Dzięki temu za prowadzenie konta, korzystanie z karty i wypłaty z bankomatów nie poniesiemy opłaty.

Weź udział w promocji i załóż Konto 360° za pomocą tego linku

Komentowanie zamknięte do odwołania