3,5% na koncie oszczędnościowym dla obecnych klientów i 3,6% dla nowych klientów Orange Finanse

0

Oprocentowanie w większości banków jest mizerne. Co innego można powiedzieć o ofercie Orange Finanse. W tym banku nowi klienci mogą liczyć na 3,6% w skali rok, a starzy na 3,5%. Takie oprocentowanie otrzymamy na koncie oszczędnościowym. Dzięki temu nie musimy zamrażać oszczędności na dłuższy okres i otrzymujemy porównywalne oprocentowanie oferowane na lokatach bankowych.

Jak już na wstępie było napisane, rachunek oszczędnościowy z promocyjnym oprocentowaniem mogą otworzyć zarówno nowi, jak i starzy klienci. Nowi klienci mogą to zrobić za pomocą tego linku. Obecni klienci powinni móc znaleźć taką opcję w systemie transakcyjnym banku. Wnioski o konto oszczędnościowe z wyższym oprocentowaniem można składać do:

  • 31 grudnia 2017 r – obecni klienci
  • 1 lutego 2018 r. – nowi klienci

Warunki otrzymania promocyjnego oprocentowania dla nowych i starych klientów są takie same. W okresie od dnia przystąpienia do promocji do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy należy wykonać płatności bezgotówkowe na min. 300 zł. Uznawane są transakcje kartą, BLIKIEM i płatności mobilne telefonem.

Wykluczone są:

płatnością bezgotówkową nie jest zapłata za towary lub usługi bez fizycznego okazania karty, tj. transakcja dokonana przez telefon, Internet lub zamówienie pocztowe, oraz płatności kartą w ramach usługi Płacę z Orange, z włączeniem transakcji typu Quasi Cash (transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę, np. gry losowe lub hazardowe) oraz przelewu realizowanego z karty kredytowej (nie dotyczy transakcji BLIK lub płatności zbliżeniowych telefonem.

Warunki konta oszczędnościowego

Za spełnienie tego warunku nowi klienci otrzymają 3,6% w skali roku na koncie oszczędnościowym. Obecni klienci mogą liczyć na minimalnie gorsze oprocentowanie – 3,5% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 6 miesięcy od podpisania umowy do maks. 10 tys. zł. Kapitalizacja odsetek następuje co miesiąc. Pierwszy przelew z rachunku oszczędnościowego na konto zewnętrzne jest bezpłatny. Kolejny to koszt 5 zł. W przypadku zakładania konta osobistego w Orange Finanse, bank gwarantuje niezmienność opłat przez 24 miesiące. Warto tutaj dodać, że konto osobiste jest praktycznie bezpłatne 😉 (chyba, że skorzystamy np. z przelewów ekspresowych).

Regulamin promocji dla nowych klientów znajduje się tutaj – a dla starych tu.

Za pomocą tego linku złożycie wniosek o konto w Orange Finanse

Więcej informacji na temat oferty kont oszczędnościowych w polskich bankach znajdziecie w naszym rankingu rachunków oszczędnościowych 2017.

Komentowanie zamknięte do odwołania