300 zł na zakupy w drogeriach Hebe za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

0

Citibank zorganizował kolejną promocję związaną z kartą kredytową. Tym razem za wyrobienie karty Citi Simplicity, uczestnicy promocji mogą zdobyć 300 zł na zakupy w drogeriach Hebe. Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia.

W promocji mogą uczestniczyć nowi klienci, którzy od 1 czerwca 2015 r. nie posiadali żadnej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo należy spełnić minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli możemy przystąpić do promocji, to w pierwszej kolejności musimy złożyć wniosek o kartę kredytową – pod tym adresem. Po wysłaniu wniosku, skontaktuje się z nami pracownik Citibanku, w celu dokończenia procesu wyrabiania karty kredytowej. Po pozytywnej weryfikacji danych osobowych i zdolności kredytowej będziemy mogli zawrzeć umowę o kartę za pośrednictwem kuriera.

W promocji można wziąć udział do 31 października 2018 r.

Jak zdobyć 300 zł do drogerii Hebe?

Aby aktywować kartę, należy zalogować się do bankowości internetowej lub do aplikacji mobilnej Citibanku. Uczestnicy promocji muszą to zrobić do końca 2 miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

W tym samym okresie należy spełnić drugi warunek. Aby otrzymać voucher 300 zł na zakupy w drogeriach Hebe, musimy wykonać co najmniej po 5 transakcji miesięcznie przez dwa kolejne miesiące, ale nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Dzięki spełnieniu dwóch powyższych warunków w zamian otrzymamy 300 zł bonu do wydania w drogeriach Hebe.

Bon otrzymamy za pośrednictwem wiadomości w serwisie bankowości internetowej. Nastąpi to najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Bon do wydania w drogeriach Hebe będzie ważny przez 6 miesięcy. Można go wykorzystywać wielokrotnie – oczywiście aż do wydania całej kwoty.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji

Za pomocą tego linku złożycie wniosek o kartę kredytową Citibanku i weźmiecie udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania