300 zł na zakupy w CityFit Sklepie Online za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

0

Do tej pory nie było takiej promocji od Citibanku. W zamian za wyrobienie karty Citi Simplicity, uczestnicy promocji mogą zgarnąć 300 zł na zakupy w CityFit Sklepie Online. Warunki promocji są podobne do innych akcji Citibanku. Sklep CityFit oferuje m.in. odżywki, sprzęt na siłownie, suplementy diety itp.

W promocji mogą uczestniczyć tylko nowi klienci, którzy od 1 czerwca 2015 r. nie posiadali żadnej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo bank stawia minimalne wymagania:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie do przystąpienia do promocji, to w pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o kartę kredytową – pod tym adresem. Po wysłaniu wniosku, skontaktuje się z nami pracownik Citibanku, w celu dokończenia procesu wnioskowania o kartę kredytową. Po przejściu weryfikacji i sprawdzeniu zdolności kredytowej będziemy mogli zawrzeć umowę o kartę za pośrednictwem kuriera.

Z promocji można skorzystać do 22 sierpnia 2018 r.

Jak zdobyć 300 zł do sklepu CityFit?

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty kredytowej, należy  zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibanku. Musimy to zrobić najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę.

Elektroniczny voucher zostanie przyznany, jeśli wykonamy kartą 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. E-kartę o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie online CityFit otrzymamy w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków. Voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online.

Voucher można zrealizować przechodząc na https://sklep.cityfit.pl/client-rebate.php i wpisując numer otrzymanego kodu w polu “numer kodu rabatowego”.

300 zł należy wykorzystać do 31 grudnia 2018 r.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji

Za pomocą tego linku zawnioskujecie o kartę kredytową w Citibanku weźmiecie udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania