300 zł premii za transakcje mobilne dla klientów posiadających Konto Optymalne w BGŻ BNP

0

BGŻ BNP Paribas co jakiś czas oferuje swój podstawowy rachunek osobisty w ramach promocji. Do tej pory można było otrzymywać zwrot za transakcje bezgotówkowe kartą – zdobywając przy tym nawet 300 zł premii. Tym razem ruszyła II edycja promocji, w której nowi klienci zakładający Konto Optymalne mogą liczyć na 300 zł premii za transakcje mobilne.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały (ani nie współposiadały) żadnego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 36 miesięcy. Liczy się także posiadanie konta w BGŻ oraz BNP Paribas – przed fuzją tych banków.

Jeśli możecie przystąpić do promocji, to wniosek o konto możecie złożyć tutaj. Otwierając konto wnioskujemy jednocześnie o kartę debetową dodawaną do rachunku w BGŻ BNP oraz o dostęp do bankowości internetowej. Należy również złożyć wniosek o przesyłanie na swój adres e-mail korespondencji pochodzącej z banku.

Do promocji można przystąpić do 31 marca 2018 r.

Warunki przyznania premii

Aby móc otrzymać premię za dany miesiąc, będziemy musieli zapewnić wpływ wynagrodzenia  na konto lub wykonać co najmniej 2 opłaty rachunków za:

  • media (Internet, TV, telefon komórkowy, prąd, gaz, woda)
  • usługi płatnicze, zgodnie z art. 4 ust. 2 ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych (np. bank krajowy, biuro usług płatniczych, instytucja płatnicza), w zakresie spłaty kredytu, pożyczki udzielonej przez ten podmiot,
  • uczelnie (szkoły wyższe), zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym, w tym w zakresie infrastruktury związanej z ich prowadzeniem
    (np. płatności za korzystanie z akademików, domów studenckich),
  • placówki systemu oświaty, zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (np. szkoły, przedszkola), a także żłobkami albo klubami dziecięcymi.

Za każdą transakcję mobilną bank wypłaci nam 1 zł. Za transakcje mobilne uznaje się płatności: MasterPass, Android Pay i aplikacją GOmobile. Co do transakcji GOmobile są ograniczenia:

„transakcja bezgotówkowa obciążająca Konto Posiadacza, za wyjątkiem płatności poprzez system BLIK i założenia lokaty, realizowana poprzez aplikację o nazwie GOmobile instalowaną na Urządzeniach Mobilnych.”

Aplikacją można wykonywać przelewy na inne rachunki i takie transakcje będą uznawane, jednak też z pewnymi ograniczeniami:

„W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych
na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję.”

Minimalna wartość transakcji musi wynieść 5 zł

Miesięczna premia w ramach jednego konta może wynieść maksymalnie 25 zł. Zwrot za transakcje mobilne można otrzymywać przez 12 miesięcy, co w sumie daje maks. 300 zł. Premie za transakcje są wypłacane do 8. dnia kolejnego miesiąca.

Regulamin promocji “Mobilna Premia”

Tutaj założysz Konto Optymalne i weźmiesz udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania