300 zł premii za wyrobienie i korzystanie z karty kredytowej ING Banku Śląskiego

0

Najlepszymi promocjami związanymi z kartami kredytowymi są oferty Citibanku i BGŻ BNP Paribas. Do tego grona ostatnio dołączył ING Bank Śląski. Za wyrobienie karty kredytowej w ING –  nowi (ale także obecni) klienci mogą zgarnąć 300 zł premii. Wystarczy wykazać aktywnością w korzystaniu z kredytówki ING.

Promocja jest skierowana do osób, której do tej pory nie posiadały w dniu rozpoczęcia promocji (14.05.2018 r.) żadnej karty kredytowej w ING Banku Ślaskim.

Jeśli nie posiadaliście żadnej karty kredytowej w ING, to możecie przystąpić do promocji i zawnioskować o kartę kredytową. Należy to zrobić za pośrednictwem bankowości elektronicznej “Moje ING”, przez infolinię banku lub w oddziale ING. Wnioski o kartę kredytową na promocyjnych warunkach można składać do 30 czerwca 2018 r. Podczas wnioskowania o kartę trzeba podać także kod promocyjny: PT180514922

Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w ING – to polecamy je założyć za pomocą tego linku. Obecnie można jeszcze skorzystać z promocji, w której do zdobycia jest 140 zł premii dla nowych klientów. Więcej na temat tej promocji przeczytacie w tym wpisie.

Wnioskując o kartę kredytową należy pamiętać, że zostanie przyznana nam, jeśli spełnimy odpowiednie warunki związane ze zdolnością kredytową.

Jak zdobyć 300 zł premii?

Aby zdobyć 300 zł premii, wystarczy w ciągu 30 dni od podpisania umowy o kartę wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Kartę należy posiadać do 30 września 2018 roku. Premia zostanie wypłacona do 10 października 2018 r.

W promocji możemy wyrobić zarówno kartę Visa jak i MasterCard. Karta Visa to koszt 35 zł rocznie. Opłaty można uniknąć, jeśli w ciągu miesiąca wykonamy transakcje kartą na min. 200 zł.

Do wyboru jest także karta MasterCard. Ta z kolei kosztuje 50 zł w ciągu roku. Opłata nie zostanie pobrana, jeśli miesięcznie wydamy kartą min. 500 zł.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji ING

Komentowanie zamknięte do odwołania