300 zł do morele.net za wyrobie karty kredytowej Simplicity w Citi Handlowym

0

Znowu jest dostępna promocja związana z kartą kredytową od Citibanku, w której można zdobyć voucher do wykorzystania w sklepie morele.net. Tym razem do zgarnięcia jest 300 zł, jednak warunki otrzymania bonu zostały uproszczone w porównaniu do poprzednich edycji.

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, którzy od 1 stycznia 2015 r. nie posiadali żadnej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo bank wymaga wykazanie minimalnej zdolności kredytowej:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełnione są powyższe wymagania, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową na stronie promocji – pod tym adresem. Po wysłaniu wniosku, skontaktuje się z nami konsultant z Citibanku, w celu dokończenia procesu wnioskowania o kartę kredytową. Po przejściu weryfikacji i sprawdzeniu zdolności kredytowej, będziemy mogli zawrzeć umowę o kartę za pośrednictwem kuriera.

Z promocji można skorzystać do 4 lipca 2018 r.

Warunki otrzymania 300 zł do morele.net

Po otrzymaniu karty kredytowej, należy spełnić dwa warunki, aby otrzymać bon na zakupy w morele.net.

Po pierwsze, będziemy musieli zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.

Po drugie, należy dokonać 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę.

Bon o wartości 300 zł do wykorzystania w morele.net otrzymamy w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków. Tzw. e-karta zostanie przesłana poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online.

Voucher będzie ważny do 31 marca 2019 r. E-kartę można wykorzystać tylko jednorazowo przy zakupach o wartości co najmniej 300 zł.

Tutaj zamieszczam regulamin promocji.

Tutaj złożysz wniosek o kartę w Citi i zgarniesz bon o wartości 300 zł do wydania na morele.net

Komentowanie zamknięte do odwołania