30 zł do sklepów Żabka i Freshmarket dla klientów BZ WBK w zamian za płatności Android Pay

0

To kolejna promocja związana z Android Pay. Obecni klienci BZ WBK mogą skorzystać z promocji, w której w zamian za wykonanie odpowiedniej ilości transakcji mobilnych, można zdobyć kartę podarunkową o wartości 30 zł. Bon można wydać w sklepach Żabka i Freshmarket.

Do promocji mogą przystąpić obecni klienci Banku Zachodniego WBK. Wystarczy podpiąć swoją kartę płatniczą wydaną przez BZ WBK do aplikacji Android Pay (są zażalenia klientów BZ WBK, że niektóre karty nie są obsługiwane). Wymagane będzie również potwierdzenie zaproszenia, które otrzymamy po uruchomieniu aplikacji. Do promocji można także przystąpić wpisując kod rabatowy BZWBK30 w odpowiednim miejscu w aplikacji.

Warunkiem otrzymania bonu do sklepów Żabka i Freshmarket jest wykonanie 5 płatności mobilnych przy pomocy Android Pay. W tym miejscu warto dodać, że nasz telefon musi posiadać moduł HCE, który umożliwia płatności zbliżeniowe smartfonem.

5 płatności mobilnych należy wykonać przez 28 dni od potwierdzenia uczestnictwa w promocji. Wykluczone są płatności za wyroby tytoniowe i alkoholowe. Takie transakcje nie będą uznawane przez bank. Na jedną osobę przypada jeden bon o wartości 30 zł do wydania w sklepach Żabka i Freshmarket. Karta podarunkowa będzie ważna do 31 stycznia 2018 r.

Do promocji można przystąpić do 31 grudnia 2017 r. Promocja może zostać zakończona przed czasem, jeśli zostanie wyczerpana pula bonów, która wynosi 27 000 sztuk. W tym przypadku radziłbym się pospieszyć, bo promocje związane z Android Pay i kuponami na zakupy, dość szybko się kończą.

Przed przystąpieniem do promocji polecam sprawdzenie regulaminu pod tym linkiem.

Komentowanie zamknięte do odwołania