3. edycja promocji filmowe konto – 6 biletów do kina za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP

0

Bank BGŻ BNP postanowiło uruchomić 3. edycję promocji “Filmowe Konto”. W jej ramach jest oferowany rachunek osobisty – Konto Optymalne. Za założenie konta bankowego w  BGŻ BNP i spełnienie prostych warunków otrzymamy 6 biletów do sieci kin Multikino.

Aby móc przystąpić do promocji, należy być nowym klientem BGŻ BNP, czyli osobą, która nie posiada i nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP w ciągu 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Wykluczone są również osoby, które już złożyły wniosek o konto w BGŻ BNP. Klienci BGŻ Optima mogą wziąć udział w promocji.

Nowi klienci mogą przystąpić do promocji wypełniając wniosek o konto na stronie – pod tym adresem. Najpierw należy zarejestrować się na stronie promocji, a następnie złożyć wniosek o konto za pomocą specjalnie wygenerowanego linku, który otrzymamy na skrzynkę pocztową.

Do promocji można przystąpić do 30 listopada 2017 r. Umowę ramową należy zawrzeć do 21 grudnia.  UWAGA! Promocja może zostać zakończona wcześniej. Pula promocyjnych wniosków wynosi 1000 sztuk.

Jak otrzymać bilety?

Bilety do Multikina otrzymamy w postaci voucherów. Vouchery można otrzymywać przez trzy miesiące – po 2 sztuki w każdym miesiącu. Aby otrzymać voucher na dwa bilety w danym miesiącu, należy zapewnić wpływy na konto na min. 1 tys. zł oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na min. 200 zł. Składając wniosek w listopadzie, warunki należy spełnić w grudniu, styczniu i lutym. O otrzymaniu nagród zostaniemy poinformowani mailowo. Vouchery otrzymamy w postaci kodu, który zostanie wysłany SMS-em.

Charakterystyka Konta Optymalnego

Konto Optymalne to jedna z najlepszych ofert na rynku. Rachunek jest całkiem niezły pod względem kosztów i funkcjonalności. Klienci którzy założą konto w BGŻ BNP Paribas mogą liczyć na:

  • Otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł
  • Wydanie i korzystanie z karty debetowej – 0 zł
  • Przelewy internetowe i za pomocą aplikacji mobilnej – 0 zł
  • Wypłata środków z bankomatów – 0 zł w bankomatach BGŻ BNP i Planet Cash; inaczej 5 zł

Polecam sprawdzić regulamin promocji pod tym linkiem

Tutaj zarejestrujecie się w promocji i otworzycie Konto Optymalne

Komentowanie zamknięte do odwołania