Do 250 zł premii za aktywne korzystanie z Konta Maksymalnego od BGŻ BNP Paribas

0

Pojawiła się nowa promocja związana z rachunkiem dla młodych osób – Konto Maksymalne. Rachunek oferowany przez BGŻ BNP Paribas jest bezpłatny, ale skierowany do osób poniżej 26. roku życia. Za aktywne korzystanie z konta można otrzymać nawet 250 zł premii.

Promocja jest skierowana do osób, które nie ukończyły 26 lat. Poza tym, mogą z niej skorzystać tylko nowi klienci – czyli tacy, którzy nie posiadali żadnego rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas przez ostatnie 24 miesiące. Osoby będące klientami BGŻ Optima nie są wykluczone z promocji.

Jeśli możemy przystąpić do promocji, to w pierwszej kolejności musimy zarejestrować się na stronie akcji – pod tym adresem. Na maila podanego podczas rejestracji otrzymam link do wniosku o Konto Maksymalne. Podczas składania wniosku należy zaznaczyć wymagane zgody (m.in. na otrzymywanie informacji handlowych). Umowa zostanie zawarta za pośrednictwem kuriera. Wnioski o konto można składać do końca sierpnia 2018 r. Uwaga! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona do 1000 sztuk. Po osiągnięciu tego limitu przyjmowanie wniosków zostanie wstrzymane.

Jak otrzymać premie?

Pierwszą premię w wysokości 100 zł otrzymamy za spełnienie bardzo prostych warunków. Wystarczy przez trzy miesiące – od września do listopada 2018 r. – zasilać konto kwotą min. 1000 zł. Przelew musi pochodzić z rachunku zewnętrznego, nie z konta w BGŻ BNP. Tylko tyle wystarczy do otrzymania 100 zł premii. Nagrodę otrzymamy do 31 grudnia 2018 r. Informację o przyznaniu premii otrzymamy do 17 grudnia 2018 r. Po powiadomieniu będziemy musieli uzupełnić dane potrzebne do przelania premii (do 27 grudnia 2018 r.)

Dodatkowe 150 zł premii można otrzymać za wykazania aktywności w korzystaniu z Konta Maksymalnego. BGŻ BNP zwraca 1 zł za wykonanie 1 transakcji kartą dziennie o wartości min. 5 zł. Maksymalnie można otrzymać 25 zł miesięcznie. Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie transakcji na łączną kwotę 300 zł w ciągu miesiąca przy min. 5 płatnościach miesięcznie. Premie za aktywność można uzyskiwać przez 6 miesięcy – co w sumie daje maks. 300 zł. Wypłata premii będzie następowała 8. dnia miesiąca po miesiącu od spełnienia warunków.

Pod tym linkiem można znaleźć regulamin promocji

Co oferuje Konto Maksymalne?

Przez to, że Konto Maksymalne jest oferowane młodym osobom, jest praktycznie pozbawione opłat. Teoretycznie zapłacimy za kartę debetową. Jednak opłaty unikniemy… jeśli mamy mniej niż 26 lat. Korzystanie z konta i karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju oraz przelewy internetowe są bezpłatne

Tutaj zarejestrujesz się w promocji i założysz Konto Maksymalne

Komentowanie zamknięte do odwołania